Dariknews Технологии | 24.06.2026 07:59:00 | 24

КНСБ: Няма да сме доволни, ако видим в бюджета държавните служители да си плащат осигуровките сами


Ако държавните служители започнат да си плащат осигуровките сами, какъв е смисълът тогава от Закона за държавния служител, след като той ще остави само вреди и никакви ползи за тях. Ако видим това днес в бюджета, очевидно няма да сме доволни и щ

Прочети цялата публикация