Vesti.bg | 24.06.2026 08:47:00 | 23

Австралиец стана най-шумният човек в света, надвиквайки резачка и линейка


58-годишният градски глашатай Джоузеф Макгрейл-Бейтъп превзе Книгата на Гинес с писък от 122,4 децибела. В ежедневието си австралиецът чисти климатици, но с едно изкрещяване на думата „сега“ успя да подобри 32-годишен рекорд и да съсипе гласа си за дни наред

Прочети цялата публикация