Mediapool.bg | 24.06.2026 10:12:40 | 19

Самолетите цистерни на САЩ ще напуснат софийското летище до дни

Американските самолети ще напуснат летище "Васил Левски“ до края на юни, потвърди премиерът Румен Радев в сряда.   Правителството е в регулярен диалог с американската страна. САЩ остават наш стратегически съюзник в сигурността и ключов партньор в енергетиката, икономиката, високите технологии и изкуствения интелект.

Прочети цялата публикация