Gong.bg | 24.06.2026 11:48:44 | 30

Арестуваха олимпийски шампион за наркотици


Олимпийският шампион по ски алпийски дисциплини от 2010 г. Боде Милър е бил арестуван за притежание на наркотици. Според Associated Press, на 6 юни в него е намерена торбичка, съдържаща 4,1 грама халюциногенни гъби. TMZ съобщава, че бившият спортист вече е освободен от ареста, след като е платил гаранция от 5000 долар...

Прочети цялата публикация