Берое привлече опитния флангови футболист Симеон Вешев

Берое Стара Загора официално обяви привличането на ново попълнение в състава си. Към „зелените“ се присъединява 31-годишният Симеон Вешев, който ще заеме позицията на дясно крило и ще внесе допълнителна доза опит и креативност в атаката на тима.
Симеон Вешев пристига от отбора на Марек Дупница, но зад гърба си има сериозна кариера в българския футбол. През годините той е защитавал цветовете на редица клубове, сред които Чавдар (Етрополе), Банско, Оборище (Панагюрище), Нефтохимик, Струмска слава, Марица, Дунав и Добруджа. Със своята бързина, усет към гола и опит на терена, Вешев се очаква да бъде ключова фигура в предстоящите битки на Берое във Втора лига.
От ръководството на старозагорския клуб не скриха радостта си от новото попълнение, като приветстваха Вешев с думите: "Отбелязваме пристигането на ново дясно крило – Симеон Вешев. Добре дошъл в семейството на Берое! Само Берое!“
Очакванията към новия десен флангови нападател са високи, а феновете вече тръпнат в очакване да го видят в действие с екипа на Берое. С този трансфер клубът ясно показва амбициите си за силно представяне през новия сезон и борба за челните позиции във Втора лига.
Прочети цялата публикация




Гьозтепе подсилва атаката си с бразилския талант Андре Енрике
Ман Юнайтед набеляза нидерландски национал
Монтана се подсили с юноша на Черно море
Скандалът с Кейти Прайс и съпругът й се разраства
Жозе Моуриньо с амбициозен план: Реал Мадрид се прицелва в Пиеро Инкапие
Спартак Варна обяви португалец
Новакът в Първа лига Дунав Русе се подсили с американец
4 отбора от Серия А в битка за Николо Дзаниоло
За да затвори устата на критиците - героят на Германия спря шоколада и енергийните напитки
Милан ще привлече още един българин
Момчето с колело и голямо сърце: Даниел Гълъбов, помагал при летните пожари, е сред „Достойните българи“
МВнР отговори на искането на Скопие да им се извиним за семейството на Мицкоски
Съветът за мир за Газа се събира на 30 юни в Кипър, за да коригира стратегията си
Волейболистите от националния отбор на България с историческа победа
Трагедията на АМ „Тракия“: Загиналите деца са футболисти от школата на „Славия“
Трио остава във Фратрия
НА ЖИВО: ЦСКА - Полесие Житомир, състави
Официално: Илиан Илиев подписа в Турция
Аспарухов: Тръгнахме дървено в мача, след това влязохме в ритъм
Монтана привлече сръбски защитник