Буря остави хиляди без ток в Нова Зеландия
Хиляди хора в Нова Зеландия останаха без ток днес, ден след като нискоатмосферна система премина през страната, предизвиквайки наводнения и свлачища, предаде Ройтерс. Днес бяха регистрирани над 3 000 прекъсвания на електрозахранването, след като бурите опустошиха централните райони на страната с население от 5,3 милиона души, включително столицата Уелингтън, съобщи енергийната компания Пауърко. "След 24 часа с много дъжд и вятър времето започва да се оправя", съобщи в Екс националната метеорологична служба.
Прочети цялата публикация



Опустошителна буря остави хиляди на тъмно в Нова Зеландия (видео)
Европа се топи: Жегата остави без ток десетки хиляди във Франция
Губи ли Путин войната срещу Украйна?
Иран заплашва футболни фенове с конфискации и строги мерки
Белгия разгроми друг участник на Световното първенство дни преди старта му
В Кюстендил се провежда Празникът на черешата
Рекордната гореща вълна в Европа остави около 68 000 домакинства без ток в западната част на Франция
Ким Кардашиян заблестя с платинено руса къса коса (СНИМКИ)
Мощно торнадо удари Русия, има ранени
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн
Тухел: Сака е готов за мача с Панама
Ръсел надделя над Антонели в третата сесия на "Шпилберг"
Калояна Налбантова с трета поредна победа и сигурен медал в САЩ
Недоволни жители на бургаския квартал "Сарафово" излязоха на протест
Петролен танкер е ударен от „неидентифициран снаряд“ в Ормузкия проток
Туристите по Северното Черноморие са с 35% по-малко през юни
Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол (СНИМКИ)