Dariknews Бургас | 27.06.2026 09:53:00 | 17

Четири американски самолета са напуснали летище „Васил Левски, останалите – до дни


До момента четири американски самолета са излетели от Летище „Васил Левски“ в София, съобщиха от Министерството на отбраната. До понеделник поетапно ще отлетят всички американски самолети, добавят от ведомството. Преди три дни министър-председателят Румен Радев

Прочети цялата публикация