Четири американски самолета са напуснали летище „Васил Левски, останалите – до дни

До момента четири американски самолета са излетели от Летище „Васил Левски“ в София, съобщиха от Министерството на отбраната. До понеделник поетапно ще отлетят всички американски самолети, добавят от ведомството. Преди три дни министър-председателят Румен Радев
Прочети цялата публикация



Четири самолета цистерни на САЩ вече не са на летище "Васил Левски"
Четири от военните самолети на САЩ отлетяха от София, останалите – в понеделник
Четири американски самолета излетяха от летище „Васил Левски“
МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Американските самолети остават на летище „Васил Левски“ до края на юни
Американските военни самолети започнаха да напускат София
Първите „Юнашки игри“ на Изпълнителната агенция за българите в чужбина обединиха деца от български общности в духа на родолюбието и спорта
Четири от американските самолети-цистерни напуснаха летище "Васил Левски"
Левски е в битка със Спартак Москва за алжирския халф Усем Мрезиг
Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол (СНИМКИ)
Още една рокада в Лондон! Анди Бърнам може да стане премиер на Великобритания още на 20 юли
Кола от 1928 г. и мотор с картечница са сред атракциите на ретро събора във Велико Търново (снимки)
Двама от Испания аут до края на Мондиал 2026?
Започва Sofia Live Festival
Трагедия в Хасковско: Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина
Игри, творчество и водни забавления заляха крайбрежната алея в Русе
Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Шофьор загина при катастрофа в Хасковско