Gong.bg | 27.06.2026 11:41:35 | 20

Двама от Испания аут до края на Мондиал 2026?


Испания най-вероятно загуби до края на Мондиал 2026 двама от офанзивните си футболисти. Нико Уилямс и Йереми Пино напуснаха терена при победата с 1:0 над Уругвай с контузии. Информациите и за двамата са, че няма да могат да играят до края на турнира, ако съмненията за травмите им се потвърдят. Уилямс се по...

Прочети цялата публикация