Dnevnik.bg Наука | 27.06.2026 14:12:00 | 27

Австралия удвоява наказанията за деца в социалните мрежи



Австралийските власти ще удвоят глобите наказанията за технологични фирми, които нарушават забраната младежи под 16 г. да използват социални мрежи, тъй като се натрупват доказателства, че забраната, въведена преди шест месеца, има малък ефект върху...

Прочети цялата публикация