Gong.bg | 27.06.2026 16:06:11 | 20

Медиите в Уругвай скочиха на Биелса: Милиони на боклука!


Двукратният световен шампион Уругвай отпадна още в груповата фаза на Мондиал 2026, а логично това донесе много критики от медиите в страната. На прицел обаче попада най-вече селекционерът Марсело Биелса, който имаше лични проблеми с голяма част от играчите. Местният "El País", публикува сурова корица с...

Прочети цялата публикация