Dariknews Технологии | 27.06.2026 16:29:01 | 22

„Оставка“ и „Тук не е Москва“: Протест срещу правителството се проведе в центъра на София


Мирен протест срещу правителството се проведе в Триъгълника на властта в центъра на София.  За кратко беше затворено движението по булевардите „Дондуков“ и „Цар Освободител“, но вече е възстановено. Недоволст

Прочети цялата публикация