19min Новини | 28.06.2026 14:56:00 | 25

Само Копринката се справя, правя кабинет в сянка: Борисов


"По време на най-тежката икономическа криза в света ГЕРБ бяхме в положението на "Прогресивна България", но още първата година затегнахме коланите, изчистихме дефицитите и излязохме на излишък", продължи да дава положителни примери от финансовата политика на своите правителства Борисов. Той заключи, че от сегашната власт се справял само Николай Копринков. "Единственият, който се справя, е г-н Копринков, който в момента им подрежда структурите на партията. И който го подценява - много греши", каза той за началника на премиерския кабинет. В...

Прочети цялата публикация