Ивана призна, че от 8 години е сама

Популярната фолкпевица Ивана направи откровено признание за личния си живот, разкривайки в Chefo Podcast, че вече осем години е необвързана, пише marica.bg.
Изпълнителката не крие, че в момента няма човек до себе си, но подчертава, че не е загубила вяра в любовта. Напротив – тя е готова отново да се влюби, ако срещне правилния човек.
Ивана е категорична, че външният вид не е водещ фактор за нея. Според нея далеч по-важни са качествата като интелект, характер и чувство за отговорност. Певицата търси зрял партньор, с когото да изгради стабилна и истинска връзка. По думите ѝ именно интелектът е това, което може най-силно да я впечатли и да събуди чувствата ѝ.
Изпълнителката признава, че с годините е променила критериите си и вече търси по-дълбока връзка, основана на взаимно уважение и разбиране.
Макар и сама в последните години, Ивана остава отворена към нова любов – стига тя да бъде истинска и смислена.
Прочети цялата публикация



Супа от водорасли за закуска: Стана ясно как Амал Клуни поддържа стройната си фигура
Ивана: Нямам мъж от 8 години!
Бившата съпруга на Джони Деп - Ванеса Паради, отново остана сама
Някои художници никога не си отиват: спомен за проф. Валентин Колев
Фондация „Искам бебе“: Държавата посяга на последния стълб в борбата с демографската криза
Джеймс Камерън обмисля „последния акт“ в кариерата си след „Аватар“
Лука Модрич: Искам да спечелим трофей с Милан и да го посветим на Франко Барези
Натали Портман определи бременността си като „прочистване“
Пийт Хегсет отрече за дефицит на боеприпаси в САЩ
5 август 1962 г. Умира Мерилин Монро
Русия се намесва в предизборната кампания във Франция, алармират френски политици
Задържаха кмет и още двама души заради опустошителния пожар край Атина
Костадинов: Радев се крие зад колективната безотговорност, докато търгува с държавата
Гърция вдигна дронове над плажовете, глобите за нарушения стигнаха 73 000 евро
Кораб заседна край Белене