"Снобското" поведение на Меган Маркъл прогонвало прислугата им в Калифорния

Меган Маркъл е срещала сериозни трудности при наемането на обслужващ персонал за имението си в Монтесито, Калифорния, твърди източник пред Page Six. Според публикацията част от местните икономки отказвали да работят за херцогинята на Съсекс заради предполагаемото ѝ "снобско" поведение по време на интервютата за работа.
Източникът твърди, че 45-годишната Меган Маркъл лично разговаряла с кандидатите, но понякога се държала високомерно и рязко. Според същия човек сред домашния персонал в престижния калифорнийски район постепенно се разпространила негативна репутация за семейство Съсекс. Представители на Маркъл и съпруга ѝ принц Хари не са коментирали твърденията.
Твърденията идват след няколко промени в професионалния екип на двойката през последните месеци. През 2025 г. четирима служители напуснаха структурите около Меган Маркъл и принц Хари, сред които заместник-пресаташето им в Лос Анджелис Кайл Булия и британският им комуникационен представител Чарли Гипсън. Напусканията бяха представени като част от преструктуриране и назначаване на нови съветници.
По време на периода си като работещ член на британското кралско семейство Меган Маркъл беше обект и на обвинения в тормоз над служители в двореца. Бъкингамският дворец започна вътрешна проверка, чиито пълни резултати не бяха публикувани. Самата Маркъл категорично отрече обвиненията.
Херцогът и херцогинята на Съсекс живеят в Монтесито от 2020 г., след като се отказаха от ролята си на старши работещи членове на кралското семейство. Районът е известен с високата концентрация на знаменитости, сред които Опра Уинфри и актьорът Роб Лоу.
Сега семейството се подготвя за нов етап. Принц Хари и Меган Маркъл ще прекарат продължителен период във Великобритания заедно с децата си, принц Арчи и принцеса Лилибет. Говорител на двойката потвърди, че престоят не означава окончателно напускане на Калифорния и че домът им в Монтесито ще остане основна част от живота и бизнес дейността им.
7-годишният Арчи и 5-годишната Лилибет се очаква да започнат училище във Великобритания през септември. Семейството ще живее в частна, некралска резиденция и няма да се завърне към официалните задължения на монархията.
Завръщането идва шест години след т.нар. „Megxit“, когато принц Хари и Меган Маркъл се преместиха първо в Канада, а след това в Калифорния. Двамата ще останат частни лица и неработещи членове на кралското семейство, докато продължават собствените си медийни, благотворителни и бизнес проекти.
Прочети цялата публикация



Меган Маркъл може да се завърне към актьорството с роля в „The Gentlemen“
Гуинет Полтроу се радва, че Меган напуска Монтесито заради постоянните сравнения
Меган и Хари се прибират, а съседите празнуват: Когато славата стане досада
Хари и Меган отново на Острова: завръщане към корените или нова глава?
Принц Хари и Меган Маркъл се завръщат да живеят във Великобритания
Хари и Меган вероятно ще продадат имението си в Монтесито заради огромните разходи
Марта Стюарт твърди, че Меган Маркъл споделяла подробности за срещата си с крал Чарлз III
Меган Маркъл отпразнува 45-ия си рожден ден с принц Хари до себе си
Меган Маркъл отпразнува 45-ия си рожден ден със скок в басейна (СНИМКИ)
Меган Маркъл навърши 45 години
Веласкес: Ако излезем със страх, със сигурност ще загубим
Шефът на ЦРУ пристигна изненадващо в Москва
В Словакия е избегнато подпалването на завод за дронове
Дрон в Черно море край Царево: Предполага се, че е разузнавателен
Самолет на ВВС на САЩ кацна на московското летище "Внуково"
Как Миндя стана селото на рок музиката (видео)
Катерица вбеси приятелката на звезда от Челси
Пожар край Кърджали наложи превантивна евакуация на три семейства (СНИМКИ)