Делян Пеевски

Външно министерство инициира отзоваването на посланика ни в ОАЕ

Велислава Петрова задейства конституционната процедура за освобождаването на Иван Йорданов след разкрития за връзки с финансирането на полети…

 Vesti.bg (преди 9 часа)

Бащата на посланика в Абу Даби отрече обвиненията на МВР за "дружество касичка"

Илиян Йорданов заяви, че не познава Делян Пеевски и дружеството му не е заплащало полети на лидера на…

 Nova.bg (преди 9 часа)

Бащата на посланика ни в ОАЕ: Нямам връзка с полетите на Делян Пеевски

Той заяви, че дружеството му никога не е участвало в процедури по обществени поръчки, включително такива за изграждането…

 Btvnovinite.bg (преди 11 часа)

Ще доведе ли до съдебен резултат проверката на полетите за 5 милиона евро на Делян Пеевски?

Стефан Миланов и Кирил Борисов коментират юридическите пречки пред разследването за произхода на средствата за частните пътувания на…

 Nova.bg (преди 18 часа)

Министър Демерджиев сезира НАП за полетите на Пеевски: „Нека провери произхода на средствата“

Нов епизод от публичния сблъсък между вътрешния министър и лидерът на ДПС. Иван Демерджиев сезира НАП за произхода…

 Cross.bg (преди 20 часа)

Радев лично избрал посланика в ОАЕ, но не проверил кой е баща му

При назначаването на Иван Йорданов за посланик в ОАЕ не е извършвана проверка с какво се занимава баща му.…

 Offnews.bg (преди 34 часа)

Полетите на Пеевски: Радев лично е избрал посланика в ОАЕ, който сега отзовава (обновена)

Премиерът Румен Радев защити решението посланикът ни в Обединените арабски емирства Иван Йорданов да бъде отзован, като той…

 Mediapool.bg (преди 38 часа)

Делян Пеевски отрече връзки с фирми за мантинели, поиска бърза проверка от НАП

Той определи разпространяваната информация като „лъжи“

 Vesti.bg (преди 38 часа)

Премиерът Радев разясни защо посланикът ни в ОАЕ е назначен с негов подпис и имало ли е проверка

Премиерът Румен Радев коментира казуса с полетите на лидера на ДПС Делян Пеевски и твърденията за посланика ни…

 Dariknews.bg (преди 39 часа)

Пеевски: Не ме плашат проверки за самолети, Демерджиев да каже откъде има 411 имота

Лидерът на ДПС Делян Пеевски излезе с остра позиция срещу вътрешния министър Иван Демерджиев, след като МВР сезира…

 Struma.com (преди 39 часа)

Демерджиев сезира НАП за полетите на Пеевски: МВР има данни за 5 млн. евро

Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев е сезирал Националната агенция за приходите (НАП) с искане да провери разходите…

 Struma.com (преди 39 часа)

Демерджиев: Фирмата, платила полетите на Пеевски, е на бащата на посланика ни в ОАЕ

Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев съобщи нови подробности около проверката на полетите, свързвани с лидера на ДПС…

 Iskra.bg (преди 39 часа)

Делян Пеевски: Всяка дума за мои връзки с фирми за мантинели е лъжа

Ясно съм заявил, че не се притеснявам от проверки, като заставам зад всяка своя дума, свързана с темата.…

 Offnews.bg (преди 40 часа)

Делян Пеевски: Всяка дума, изречена за мои връзки с фирми за мантинели, е лъжа!

Ясно съм заявил, че не се притеснявам от проверки, като заставам зад всяка своя дума, свързана с темата.…

 Ruse24.bg (преди 40 часа)

Делян Пеевски, лидер на ДПС : Всяка дума, изречена за мои връзки с фирми за мантинели е лъжа!

Министър Демерджиев сезира НАП за налични данни за значителни разходи от Пеевски

 Btvnovinite.bg (преди 41 часа)

Пеевски се обяви за най-проверявания политик, НАП тръгва след него

Вътрешният министър Иван Демерджиев е изпратил до Националната агенция по приходите сигнал с искане за проверка на данните…

 Mediapool.bg (преди 42 часа)

Демерджиев сезира НАП за разходи за полети на Делян Пеевски за над 5 млн. евро

Сигналът е във връзка с публични изказвания на председателя на ДПС в петък

 Vesti.bg (преди 42 часа)

Демерджиев сезира НАП за разходите за полети на Пеевски

Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев е изпратил сигнал до Националната агенция за приходите (НАП) с искане да…

 Dariknews.bg (преди 43 часа)

Иван Демерджиев сезира НАП за налични данни за значителни разходи на Делян Пеевски

Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев изпрати до Националната агенция по приходите /НАП/ сигнал с искане за проверка…

 Iskra.bg (преди 43 часа)

Външният министър: Има цялостна инспекция на дейността на дипломатическата ни мисия в ОАЕ

Посланик Иван Йорданов вече се е прибрал в България и в сряда ще бъде изслушан в МВнР след…

 Btvnovinite.bg (преди 2 дни)