Георги Харизанов
Георги Харизанов: В ГЕРБ няма тоталитаризъм, а автентичен процес
Близкият до ГЕРБ Георги Харизанов изрази тезата, че в партията на Борисов няма форма на тоталитаризъм, "защото лидерството…
Харизанов: Дано Нинова остане по-дълго лидер на БСП, с нея няма да спечелят избори
"Абсолютно всички в ГЕРБ дължат кариерата си на Бойко Борисов. Голяма част от тях може и да са…
Още едно клише на опозицията бе разбито! Политанализаторът Г. Харизанов: Некоректно е да се говори за феодално управление при ГЕРБ! Кметът на Благоевград Ат. Камбитов е избран от партията, което означава, че ГЕРБ управлява града
Дълбоко некоректно е приписването на феодализация на цяла България от страна на ГЕРБ, каза в предаването "Метроном" на…
Георги Марков: Аз не мога да бъда нито адвокат на Цветанов, нито съдник на Бойко
Не се сбъдна старата мечта на противниците на ГЕРБ да вбият клин в дуета Борисов-Цветанов, заяви Георги Харизанов
Анализатор: ГЕРБ продължава да е Бойко Борисов
"ГЕРБ продължава да е Бойко Борисов. Цветанов обаче положи голям по обем труд." Това каза анализаторът от Института…
Стопанска академия подкрепи състезание за млади предприемачи във Враца
Трима млади представители на бизнеса от Враца – Мартин Харизанов, Борил Коцев и Георги Николов, заслужиха горещи адмирации…
Политиците се „сбиха”, идат ли предсрочни избори
Тази „мръсна кампания” е чудесна за обществото, смятат Кольо Колев и Георги Харизанов
ЖИЛИЩАТА НА ПОЛИТИЦИТЕ: Докъде ще стигне скандалът в предизборната кампания?
Темата коментират Георги Харизанов и социологът Кольо Колев
Журналист: Харизанов има склонността към предателство, характерна за адептите на ГЕРБ
”ГЕРБ се намира в най-ниската си точка към момента. Това каза за седмичното обзорно предаване „Метроном“ на Радио…
Колтуклиева: ТВ”Европа” разследване ли направи или се освети?!
ТВ”Европа” разследване ли направи или се освети?! Нейният началник Георги Харизанов - връзката на ГЕРБ със СДС -…
Оставка подадена: А сега накъде?
Политическите анализатори Георги Харизанов и Юрий Асланов пред Dir.bg
Андрей Райчев: ГЕРБ постъпиха умно, на този етап скандалът се отлага
ГЕРБ постъпиха умно. На този етап скандал няма, оттегля се. Изоставиха един безнадежден окоп, това беше неудържима позиция,…
Георги Харизанов: Няма причина Вежди Рашидов да подава оставка
Депутатите на ГЕРБ ще бъдат във пост травматичен шок след оставката на Цветанов, смята той
Очакват се още трусове във властта
Вчера премиерът е провел лични телефонни разговори с всички членове на изпълнителната комисия, пред които е обосновал своето…
СКАНДАЛЪТ С ЕВТИНИТЕ АПАРТАМЕНТИ: Какво следва?
Коментират Валерия Велева и Георги Харизанов
Георги Харизанов: Само отговорите на Цветанов няма да са достатъчни
Големият проблем е персоналният асансьор на този човек, заяви политологът Кольо Колев
Татяна Буруджиева: Цветан Цветанов няма да подаде оставка!
Скандалът с апартаментите ще бъде по-скоро петно, отколкото белег върху ГЕРБ. Това каза политическият анализатор Татяна Буруджиева в…
ОСТАВКИ СЛЕД СКАНДАЛИ: Kакво следва?
Коментират политолозите Татяна Буруджиева и Георги Харизанов
Имотите на властта: Предизборно, САЩ, как ще реагира Борисов
Това присъстваше в коментарите на социолога Андрей Райчев и политическия анализатор Георги Харизанов
Андрей Райчев: Очевидно е, че има договорка зад кулисите
Очевидно е, че има някаква договорка зад кулисите. Виждаме, че това е 2 месеца преди изборите. Предизборно ли…














