Dariknews | 12.05.2016 05:20:32 | 85

18 двойки от община Г. Оряховица ще бъдат подпомогнати финансово по правилника „Ин витро”


18 двойки от Община Горна Оряховица ще бъдат подпомогнати финансово с по 1000 лв. по правилника за асистирана репродукция. Одобрени са всички кандидати, подали заявление за финансово подпомагане. Документите на двойките са разгледани от 7 членна комисия с представители от общинския съвет и общинска администрация. Парите ще се изплащат по банков път на лицето подало заявление, след представяне на фактури за извършени манипулации, прегледи, лекарства изследвания и др. Няма ограничение за изразходване на средствата във времето. Предложената и одоб...

Прочети цялата публикация