Struma.com на гости на бъдещата първокласничка Димана! История за "празната раничка" на 7-г. момиченце от ж.к."Ален мак" в Благоевград, зарязано от майка си на грижите на дядо инвалид и прабаба си!

Една безотговорна майка, слънчево дете, злобни хора, безпаричие и сълзи .......... Да изпратим заедно малката Димана на училище
Димана Лидева Спасова е 7-годишно момиченце с големи живи и любопитни очички, което през септември тръгва на училище. Този миг тя очаква с нетърпение, защото в училище ще види и нещо друго от света,, освен малкия апартамент, в който живее с дядо си Димчо и пра пра баба си. Хората, които я спасили от домове за сираци, след като родната и майка я зарязала като съвсем малко бебе и тръгнала да "гони Михаля " с мъж по възрастен от родния си баща.
Тя е родена извънбрачно и баща й...
Продължава
Прочети цялата публикация



Явор Чучков: Ефрем Чучков е герой, който не бива да остане забравен
Втори случай на обездвижване с картон в Разлог: Пациент пристигнал в ортопедия на МБАЛ- Благоевград с „шина“ от кутия
Кошерът под „беседката“ в двора на ОД на МВР- Благоевград се разжужа. Рокадите започнаха. Св. Николов от Икономическа полиция става шеф на полицейското управление в Сандански
За премълчаната "Украинска" Руско-турска война и след нея
Благоевград на протест срещу високите цени на тока и водата
Виктор Тодоров от "Като две капки вода": Майка ми избра алкохола пред мен
Данъчни погнаха търговците в Благоевград, следят за изкуствено завишаване на цените
Първи реален бой за F-35: британски изтребители свалиха вражески дронове
Кристалина Георгиева: Пазарите се движеха като влакче на ужасите през последните дни
Испански учени създадоха универсален соларен панел, който работи при слънце и дъжд
Блокирани български туристи на Малдивите: Билетите се анулират ден за ден
Бразилия ратифицира споразумението между ЕС и Меркосур
Израелски удар в Северен Ливан уби лидер на „Хамас“
Честни избори или фасада? Служебният кабинет бетонира шефа на „Информационно обслужване“
Бъдещето на Бруно Фернандеш в Манчестър Юнайтед: Два ключови фактора ще определят съдбата на капитана
"Може всеки един момент ситуацията да се влоши, искаме да се приберем": Разказ на блокирани българи в Дубай
Иван Кръстев: Доходите и социалната сигурност са основен приоритет на БСП