БНР | 15.09.2018 19:05:38 | 161

Треньорът на "Дунав": Не съм сигурен в подкрепата на футболистите

"Не съм сигурен в подкрепата на футболистите си". Това призна старши-треньорът на "Дунав" (Русе) Малин Орачев след домакинската загуба с 2:4 от състава на "Етър" в мача от осмия кръг на Първа професионална футболна лига.
"Влязохме безумно слабо в мача, направихме детински грешки в защита. Получихме три бързи гола, което ни шокира. Въпреки това, съумяхме да се върнем с гол преди почивката. През второто полувреме се вдигнахме, опитахме се да се върнем в мача, вкарахме втори гол, бяхме близо и до трети, но в крайна сметка не успяхме. Липсва ни самочувствие и хладнокръвие. Явно има и някакво напрежение, защото трябваше на 100 процента да спечелим този мач, беше ни много важен. Явно и заради това допускаме грешките. Смятам, че всичко е нормално в съблекалнята. Аз като питам футболистите казват, че ме подкрепят, но не съм сигурен в това. Не искам да коментирам виковете на феновете за оставка", каза още Малин Орачев.