БНР | 20.10.2018 03:51:52 | 69

Треньорът на "Верея": Равенството с "Ботев" е като победа за нас

"Равенството срещу "Ботев" Враца е като победа за нас". Това призна след ремито 2:2 Небойша Миличич. Старши-треньорът на "Верея" похвали своите футболисти за цялостното представяне в първата среща от 12-ия кръг на футболното ни първенство.

"Говорихме на полувремето, че ако вкараме, можем да изравним. Направихме го и играхме добре. Мисля, че това ще донесе вяра у нас. Това е като победа, която мисля, че ще ни даде шанса да играем така както можем. Първото полувреме вкарахме гол, не беше засада. Но такъв е футболът, няма проблем. Нашият отбор показа, че като вярва в играта си, може да играе много добре.
Дино Мартинович имаше висока температура и не можеше да играе. Другият нов е словак, Томас се казва, не мога да се сетя фамилията. Добре дошъл е за нас", добави Миличич.