Единственото спортно списание у нас „Спринт“ навърши две години

Единственото спортно списание у нас „Спринт“ днес навърши 2 години.
„Две години са много за едно такова списание. Много са, защото спецификата на пазара на хартиени издания у нас е такава, че някои си отидоха от пазара, а ниие направихме ново. Не е лесно да се направи нещо подобно и да се задържи на пазара. Ние имаме вече 13 броя зад гърба си. Спринт излиза на два месеца и то в много сериозен обем от 156 страници. Надявам се, че добрата журналистика успя да ни утвърди на пазара и се надявам да продължим по този начин“, сподели специално за предаването „На финала“ главният редактор на изданието Николай Кръстев.
Лица на корицата на списание „Спринт“ са били едни от най-големите ни спортисти. В първия брой на корицата бяха „златните момичетата“ от предишния ансамбъл по художествена гимнастика. Следват Григор Димитров, Кубрат Пулев, Александър Везенков, Невяна Владинова, Николай Михайлов, Пламен Константинов, Йордан Йовчев, Боян Петров, Ивет Лалова и Христо Стоичков, който е лице на актуалния брой.
„Виждайки Спринт, виждайки начина по който той поднася нещата, отношението към случващото се в спорта, липсата на злонамерени клюки и слухове, отсъствието на жълти публикации, всичко това ни носи успех“, допълни Кръстев.
Едно от най-големите желания на екипа е лице на корицата да стане един от най-успешните ни футболисти Димитър Бербатов.
Честит рожден ден колеги!
Прочети цялата публикация




Уил Смит и Джейда Пинкет отново живеят заедно след години на раздяла
„Невъзможна“ структура в дълбокия космос предизвиква разбирането ни за Вселената
Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Ламин Ямал - Килиан Мбапе 8:2
Руслан Трад: Не е напълно лошо войната в Украйна да продължава, защото иначе ще продължи на наша територия
Шеф на Лудогорец: Не сме се е предали, миналият сезон беше катастрофа
Зеленски разкри от колко ракети Patriot се нуждае Украйна за зимата
Кеворк Кеворкян: Най-мръснишката афера
Конфликти в Анкара, споразумение в НАТО
Белингам се доближи до Пеле в историческата надпревара на младите голмайстори
Ден 34: Испания е на финал
Пиян мъж катастрофира с електрическа тротинетка в центъра на Бургас
Сестрата на починалия Линдзи Греъм положи клетва като сенатор
Дневен хороскоп за 15 юли: Неочаквана среща за Овен, Везни – не се страхувайте от малко хаос
Христо Грозданов: АПИ удобно се превръща във виновник всеки път, когато се случи нещо по пътищата
Броят на жертвите от трусовете във Венецуела наближава 5000
200 000 жертви за четири години: Европа влиза в ера на смъртоносни жеги
Американската морска блокада на Иран е в сила