БНР | 21.02.2019 19:07:37 | 148

Берое победи Етър с 1:0

Берое победи гостуващия Етър (Велико Търново) с 1:0 в последна среща от 22-ия кръг на Първа професионална футболна лига.

Единственото попадение в мача реализира Мартин Камбуров в 36-ата минута.

Домакините създадоха по-добри голови положения през първото полувреме.

В 36-ата минута Берое откри резултата чрез Мартин Камбуров, който отбеляза 14-ия си гол от началото на сезона. Центриране от фланга достигна до Александър Василев в пеналта, който намери Мартин Камбуров, а нападателят не пропусна с удар от около 10 метра и прати топката.

В 40-ата минута Етър остана с човек по-малко на терена. Венцислав Василев беше изгонен от игра само две минути, след като получи първия си жълт картон.

състави:

- Берое: Душан Перниш, Милен Желев, Александър Цветков, Карлос Охене (73-Мешка Банга), Мартин Камбуров, Иван Бандаловски, Александър Василев, Никита Баранов, Рубен Бригидо (81-Матеус Леони), Иван Минчев (90+2 Стоян Иванов), Педро Еуженио

- Етър: Христо Иванов, Здравко Запрянов, Крум Стоянов, Венцислав Василев, Пламен Гълъбов, Никола Колев, Румен Руменов (68-Даниел Младенов), Георги Сърмов, Иван Иванов (84-Милчо Ангелов), Велко Батрович (43-Артьом Артюнин), Флорент Боджадж