БНР | 03.05.2019 18:58:25 | 111

Инфарктна точка за Лудогорец срещу Берое в Стара Загора

Инфарктен гол с глава в 3-ата минута от добавеното време на Драгош Григоре донесе една точка Лудогорец - 1:1 срещу Берое в Стара Загора.

Шампионите бяха напът да загубят мача от 32-ия кръг на Първа лига, след като в 84-ата минута Педро Еуженио изпрати топката в мрежата с феноменален удар от поне 30 метра и направи резултата 1:0 за домакините. Но в сетния миг все пак Лудогорец измъкна точка.

Така шампионите продължават да пводят в класирането на първата шестица със 71 точки, въпреки слабото си представяне през пролетта. Втори е ЦСКА-София, който е със 65 точки, но и мач по-малко - в събота от 17.30 часа като гост на Черно море. Също с мач по-малко на третата позиция е Левски, който има 59 точки. Следват Берое с 51, Ботев Пд с 50 и Черно море с 48 точки.