БНР | 24.06.2019 09:34:09 | 75

Мартин Тошев: Хареса ми проектът на ЦСКА 1948 и искам да помогна

Нападателят Мартин Тошев игра през миналия сезон в първенството на Ливан в редиците на бейрутския Ал Ахед заедно с друг наш футболист - Самир Аясс.
След разговори със спортния директор на ЦСКА 1948 Кирил Котев опитният футболист склони да облече червения екип и да подсили отбора във Втора лига.
„Хареса ми проектът и перспективата пред отбора. Целта, разбира се, е промоция в Първа лига, а моята задача е да помогна за това“, сподели пред БНР Тошев.
Той не пожела да коментира темата с наличието на два отбора с името ЦСКА в българския футбол.
Тошев сподели, че водещите няколко отбора в Ливан се доближават до тези в българското първенство, а неговият тим е станал шампион и е спечелил Купата на страната.
Освен това Ал Ахед е участвал във втория по сила азиатски клубен турнир, а самият Тошев е отбелязал 12 гола с неговия екип.