БНР | 20.09.2019 19:32:54 | 154

Петрович каза кой ще върне Бодуров в състава

"Защо Бодуров не е на терена, трябва да попитате него. Връщането му в състава зависи от собственика Гриша Ганчев". Това заяви старши-треньорът на ЦСКА София Люпко Петрович след победата на неговия тим с 3:0 над тима на Царско село в среща от 10-ия кръг на футболното ни първенство.

"Царско село е един добър отбор, с добри футболисти. Те направиха силни мачове и съм щастлив, че днес се справихме с един силен съперник. Ако те играят по начина, по който играха срещу нас през първото полувреме, ще бъдат в състояние да изненадат доста от другите отбори. Първата част имахме 1-2 положения, но все пак контролирахме играта и не давахме на съперника да доближи вратата ни. Играехме добре и за втората част вече трябваше да вкарваме. Това се случи, имахме и няколко шанса да вкараме и още голове. Не разбрах обаче защо съдията свиреше така, той опропасти мача. Мисля, че не ни даде чиста дузпа. Съдиите трябва да свирят 50:50, а това не се случва. Густаво Бусато има три мача и три сухи мрежи и затова е титуляр. Рубен Пинто вече тренира на пълни обороти и затова днес му дадох игрово време. Срещу Локомотив Горна Оряховица за купата ще има някои промени в състава. Мисля, че имаме силите да спечелим купата на България. Физически и тактически сме добре подготвени и това си личи през вторите полувремена на мачовете", добави Люпко Петрович.