БНР | 08.11.2019 04:19:17 | 173

Лига Европа: Резултатите от 4-тия кръг в груповата фаза

Отборът на Лудогорец загуби с 0:6 като гост на Еспаньол в мач от 4-ия кръг на футболния турнир Лига Европа. Българският шампион завърши мача с 9 души, червени картони получиха още през първото полувреме Рафаел Форстър и Яцек Горалски.
В другата среща от осма група Ференцварош и ЦСКА (Москва) завършиха 0:0. В класирането води Еспаньол с 10 т. пред  Лудогорец с 6, следват Ференцварош с 5 и ЦСКА с 1 точка. За фазата на елиминациите се класират първите два отбора.
Други резултати:Първа групаДюделанж - Севиля  2:5АПОЕЛ (Лимасол)  - Карабах (Азербайджан)  2:1
Втора групаКопенхаген - Динамо (Киев)  1:1Лугано - Малмьо 0:0
Трета групаБазел - Хетафе  2:1Краснодар - Трабзонспор  3:1
Четвърта групаРозенборг - Спортинг (Лисабон)  0:2ЛАСК (Австрия) - ПСВ Айндховен  4:1
Пета групаЛацио - Селтик  1:2 Клуж - Рен 1:0
Шеста групаСтандард  - Айнтрахт   2:1

Седма групаГлазгоу Рейнджърс - Порто  2:0Фейенорд - Йънг Бойс  1:1
Девета групаВолфсбург - Гент  1:3Олександрия (Украйна) - Сент Етиен  2:2
Десета групаБорусия (Мьонхенгладбах) - Рома  2:1Волфсбергер (Австрия) - Истанбул Башакшехир  0:3
Единадесета групаБрага - Бешикташ  3:1Уулвърхемптън - Слован (Братислава)  1:0
Дванадесета групаМанчестър Юнайтед - Партизан  3:0Астана  - АЗ Алкмаар   0:5