Живо бебе бе извадено на мястото, където падна Еърбъс А 320 в Карачи в Пакистан

Живо бебе бе извадено на мястото, където падна Еърбъс А 320 в жилищен район в Карачи в Пакистан. От излъчените по местната
телевизия 92 NEWS кадри се вижда мъж, който изнася бебе от мястото на авиокатастрофата. Предполага се, че семейството на детето е живяло в една от сградите, върху които падна самолетът.
Трима пътници са извадени живи от останките от разбилия се самолет. Единият от тях е президентът на "Банка Пунджам" Зафар Масуд.
Поне 54 души са убити, съобщи Al Jazeera позовавайки се на местните власти. Все още не е ясно точно колко са били на борда на самолета, като информацията варира между 91 и 99. Идентифицирани са само 3 от жертвите.
Поне шест души, намирали на мястото на което самолетът Airbus A320 се е разбил, в гъсто населеният район Модел Колони, са получили медицинска помощ на летище Карачи.
Спасители търсят оцелели и тела на загинали сред отломките. В болниците са откарани поне 30 души от района, върху който падна самолетът.
Прочети цялата публикация



Жертва на Джефри Епстийн проговори за българската аудитория (ВИДЕО)
Ливърпул си върна на Галатасарай и ще търси реванш срещу ПСЖ
Ще се сбъднат ли надеждите на Ердоган?
Ирански ракетен обстрел уби 60-годишен мъж в Тел Авив, поразен е офисът на ТАСС в израелската столица
Израел предупреди Иран, че атаките ще ескалират! Доналд Тръмп твърди, че преговорите за спиране на войната напредват
"Нищо вече не е нормално": в Израел са уморени от войната
Диана Димитрова се оказала на метри от бомбен атентат в Солун
Румен Радев в Ямбол: Ще си върнем силата и закона там, където му е мястото – при българския народ с учредяването на партия "Прогресивна България"
Откриха изгубените останки на френския мускетар д'Артанян 4 века по-късно под олтар на църква
Даниел Димов: Искам да изградя устойчива визия за бъдещето на футбола в България
Ще спре ли вносът на лекарства в Европа заради кризата в Близкия изток – да се притесняваме ли?
Изповедта на една икона: Деспина Ванди за "цената" на славата и новата любов в живота си
EС и САЩ провели много позитивна среща за критичните минерали и митата
МВнР на Русия нарече България марионетка на САЩ
Деспина Ванди с откровена изповед: Децата за мен са по-важни от музиката (ВИДЕО)
Градушка с размерите на орех удари наш град
Агенцията по храните затвори месопреработвателно предприятие в Монтана
Напрежение в кикбокса: очаква се извънредно Общо събрание след скандали в управлението
Пенчо Милков уважи отчетно-изборното събрание на запасното войнство в Русе
Бившият шеф на АПИ: Парите не са изхарчени, а са възложени за задачи, които трябва да се изпълнят в рамките 4 години