Fakti.bg | 18.07.2020 11:22:10 | 299

Не е за вярване колко писаха на Михаела Филева на държавния изпит (СНИМКА)


По време на карантината Михаела Филева никак не си е губила времето, а даже напротив - впрегнала е всички сили и концентрация за важния изпит, който ѝ предстои. И всичко това е дало прекрасен резултат.

Поп дивата, която доскоро гледахме като жури и ментор в "Гласът на България", вече има завършено висше образование, след като си взе изпита с оценка, която впечатли феновете ѝ.

Изпълнителката се самообяви за "Карантинена кралица" в социалните мрежи, след като получи шестица за представянето си, с което веднага побърза да се похвали в профила си.

Разбира се, очаквано за броени минути сторито на Филева натрупа десетки честитки от последователите ѝ, които и за миг не са се съмнявали в точно този краен резултат.

Прочети цялата публикация