Мария Илиева си показа без свян... (СНИМКА)

Иде ли краят на поп музиката у нас? Много хора започнаха да си задават този въпрос. Първо, чисто стилово започнаха песните да се доближават все повече до лекия жанр, а напоследък и поп изпълнителките копират външния вид и похватите за привличане на внимание на колежките си от фолка.
Никой не е очаквал, че към тази вълна ще се присъедини Мария Илиева, която в продължение на години спазваше прилично поведение. Явно покрай кризата заради коронавируса нещата доста са зациклили и тя реши да действа на сигурно - с разголване.
Тези дни певицата обяви, че съвсем скоро ще изненада почитателите си с ново парче, а новината бе придружена с провокативен кадър, който разкрива гледка към прелестите на изпълнителката на "Нищо".
Вижте тази публикация в Instagram.Най-после съм готова да ви представя новата ми песен! След дълъг период, в който събирах мисли, музика, идеи и вдъхновение, дойде ред на ❤????❤ CONTIGO ❤????❤ Хареса ми да пея на испански! С @vikyred и @globalrecordscom продължаваме успешното си партньорство. Нямам търпение да чуете аудиото на 24.07., петък, в личния ми Youtube канал www.youtube.com/mariailieva (линкът е в bio-то) ???? Абонирайте се, за да виждате първи всичко новo около мен! А за да направя нещата още по-интересни, всеки ден от утре до петък ще качвам по едно ексклузивно видео от концерта ми "Всичко - най-доброто от Мария Илиева" от Античния театър на Пловдив! :) ???????????? Музика и концерти... Нещата, от които имам нужда ????
"Най-после съм готова да ви представя новата ми песен! След дълъг период, в който събирах мисли, музика, идеи и вдъхновение, дойде ред на "CONTIGO", пише Мария в Инстаграм
Песента ще бъде на испански. Напоследък Мария е пристрастена към този език и търси партньори за такива песни.
Прочети цялата публикация



Мария Игнатова показа горещо лятно тяло (СНИМКИ)
Изравнени шансове! Войната в Украйна показа, че глобалните суперсили вече не разполагат с абсолютна власт
Жозе Моуриньо вече е в Мадрид, срещна се с водещи фигури
Доц. д-р Борислав Цеков: Война на дронове
Григор Димитров: Тенисът ми отне изключително много
Весела Лечева: Всичко се превърна в един много лош и тежък кошмар
Смъртта на 11-годишно момиче разтърси и разгневи Франция
Боян Йорданов сложи край на кариерата си
Защо най-могъщата армия на планетата губи войните, които започва? Отговорът е в начина на мислене на САЩ
DARA отговори на Киркоров: Благодаря за моралната подкрепа, но няма да позволя на слуховете да живея
Промишленото производство в България се сви през април
Гол на деня vercion 2
Звездата на Панатинайкос става катарски национал срещу солидна сума
Русия съобщи за унищожен от дронове музей в Севастопол, Крим разреди нощните влакове
Радев увери доблестните служители на МВР, че са с развързани ръце да се борят с корупцията
Удар срещу нахлуващи китайски сили! Тайванската армия проведе ракетно учение с HIMARS за отблъскване на евентуална атака
Наградиха деца, подали сигнал за шофьор с 3,18 промила, карал в насрещното
КЗК изиска сигнала на земеделските производители за натиск от търговски вериги
Доблестта е най-дефицитната стока: Бургаски ученици помогнаха за залавянето на мъртвопиян шофьор, прокуратурата ги награди (ВИДЕО)