Рууни с ултиматум към жена си, иначе щяло да стане страшно..

Бившият капитан на английския национален отбор по футбол Уейн Рууни е поставил ултиматум на съпругата си Колийн да спре делото срещу Ребека Варди. Иначе щяло да стане страшно.
Колийн обвинява Ребека, съпруга на нападателя на Лестър Джейми Варди, че е издавала нейни лични тайни тред таблоидите. Двете бяха близки дружки до преди по-малко от година. Те, както и няколко други футболни съпруги си имали затворена групичка в социалните мрежи, където споделяли съкровени тайни и проблеми. Но част от тези на г-жа Рууни се появявали в публичното пространство, за което тя обвинява Беки Варди, която на свой ред отрича.
Самите Уейн и Джейми мълчат и са оставили съпругите им да си дърпат косите, докато тяхната дружба си продължава, според местните медии.
Проблемът стигна до съда. Преди малко повече от месец адвокатите на Колийн Рууни се отказаха да водят това дело, защото, според тях, била загубено поради липса на доказателства. Г-жа Рууни ги уволни, но решимостта ѝ да изобличи в предателство бившата си приятелка е непоклатима. За целта Колийн е готова да похарчи още милион от лирите на съпруга си. Тя е наела адвокатския екип, защитаващ правата на филмовата звезда Джони Деп, начело с прависта Дейвид Шерборн.
Цялата история вече е писнала до крайна степен на някогашната звезда на Манчестър Юнайтед. Уейн не веднъж предупреджава жена си да спре с тази истерия, но вече му е писнало докрай и е поставил ултиматум. Притеснително в случай, е че ако се стигне до съдебна зала, то в нея ще се наложи да бъдат разкрити най-дълбоко пазените семейни тайни на фамилия Рууни. И неминуемо ще последва развод.
Прочети цялата публикация



Как хората с увреждания се борят с препятствията на града
Баскетболист предложил 15 милиона долара за интимен контакт с инфлуенсърката Софи
Хора, бягайте!
100 години от рождението на Мерилин Монро: Историята на най-големия секссимвол на ХХ век
Триумфът на Кристъл Палас прати девети английски отбор в Европа идния сезон
Кеворк Кеворкян: Ямайци
Евгени Генчев се разплакал, когато гледал записа от победата си в "Hell’s Kitchen"
Македонският въпрос днес: да пречупим антибългаризма, преди да станем негова жертва
Хулио Веласкес: „Ще подходим сериозно, както и към всички мачове досега"
Обвиненият в изнасилване футболист: Невинен съм, лъжецът също може да съсипе живот
Край на синята трудова книжка
Киев удари с ракети "Фламинго" Куйбишевския нефтозавод, "Азов" атакува порта в Мариупол
Прогноза за времето (10.06.2026 - обедна)
Гърция ускорява прехвърлянето на мигранти с отхвърлени молби за убежище в центрове извън ЕС
Мерц плаши коалиционните си партньори, кабинетът пред падане
Директорът на "Евровизия": Който и град да бъде избран за домакин, ще разбере, че отишъл в ада
Проучване: Разширяване на ЕС на изток предизвиква силна опозиция в Австрия, България и Унгария
Любо Пенев се завръща към треньорството