Mediapool.bg | 08.08.2020 05:30:40 | 151

Мач за историята: Двата отбора ЦСКА завършиха 2:2

За пръв път в историята два отбора ЦСКА се изправиха един срещу друг в мач от българското футболно първенство. ЦСКА – София и ЦСКА 1948 завършиха 2:2 в първата среща от новия сезон в Първа лига.    ЦСКА – София на бизнесмена Гриша Ганчев бе разпознат от феновете като продължител на старото фалирало дружество, а ЦСКА 1948 година, който се издържа от  собственика на efbet Цветомир Найденов, тръгна от долните нива на българския футбол.   Срещата се игра на стадион “Васил Левски“. ЦСКА 1948 поведе с два голове на ветерана Мартин Камбуров и Даниел Младенов. Преди почивката Валентин Антов върна едно попадение, а в 52-ата минута Али Соу изравни.    ЦСКА-София се смяташе за фаворит, но не успя да вземе трите точки.