Fakti.bg | 14.09.2020 07:32:14 | 187

Марешка Бардем отново се пусна чисто гола (СНИМКА)


Помните ли скандалната Марешка Бардем, която участва в първия сезон на "Игри на волята"? При появата си на екран чеченката взриви зрителите с шокиращи признания за живота си и че от няколко години не е виждала сина си, а семейството на съпруга ѝ я търси, за да я убие.

Устатата риалити звезда отново напомни за себе си, часове след като стартира и втория сезон на ТВ състезанието "Игри на волята", като се съблече чисто гола и не покри абсолютно нищо.

"Винаги гледай на нещата от светлата им страна, а ако нямат такава – излъскай тъмната, докато не заблести", гласи коментарът към скандалния фотос.

Вече сме виждали Марешка по този начин в специална фотосесия за специализирано мъжко списание, но явно е решила да си направи и домашна любителска сесия, за да покаже гола плът.

Почитатели от мъжки пол веднага се втурнаха да коментират, че ще вземат под внимание съвета с лъскането и започват веднага, гледайки голата снимка.

Прочети цялата публикация