Пенелопе Крус призна за порок, който придобила заради киното

Испанската актриса Пенелопе Крус си призна как прихванала порок от героините, които играела във филмите си. Заклетите ѝ фенове със сигурност ще се сетят, че много от нейните персонажи си приличали по едно – били пушачки. Както в лентата „Вики, Кристина, Барселона“ на режисьора Уди Алън, в който си партнира със своя съпруг Хавиер Бардем, а още със Скарлет Йохансон и Патриша Кларксън. За ролята си чаровницата печели Оскар за поддържаща женска роля.
Пред ирландското списание Stellar 46-годишната Пенелопе Крус разкрива, че покрай своите пристрастени към никотина героини, и тя самата започнала да пуши и то по 7-8 цигари дневно.
Но когато със съпруга си Хавиер Бардем решили че искат деца, тя незабавно отказала пушенето и се върнала към здравословния начин на живот.
„Не пия, не пуша и се храня много здравословно. Винаги много съм внимавала и поддържам здравословен начин на живот“, споделя Пенелопе пред списанието. „Никога не съм консумирала алкохол, но имаше години, през които пушех, защото моите героини също бяха пушачки. Захвърлих цигарите от мига, в който реших да стана майка“.
Пенелопе Крус участвала поне в 3 филма като пушачка, всичко започнало с „Дрога“ (Blow).
Днес когато вече е майка на две деца – Лео и Луна, тя отново внимава с режима си, в който залага на балансирана диета, на минимум 8 часа сън и задължителна медитация за разпускане и презареждане. „Опитвам да спя по 8 часа, ако мога, и започвам отново да медитирам отскоро, което действително ми помага да се наслаждавам на мига“, коментира актрисата.
Прочети цялата публикация



Какво се случва с Уди Алън: Нови филми, Мадрид и отказ от пенсия на 90 години
Сдружение за еднократна употреба
Лука Модрич: Искам да спечелим трофей с Милан и да го посветим на Франко Барези
Отново надолу! Цените на петрола падат заради солидните надежди за отваряне на Ормузкия проток
Конте критикува остро ЕС заради бездействието за Украйна
Лудогорец записа трета поредна победа в първенството
Критикуват Ева Мендес заради предполагаема пластична хирургия: „Лицето ѝ изглежда мъжествено“
Зеленски пред Sky News: Промените в армията бяха наложителни
Крим - от златния ключ към имперските амбиции на Путин до неговата най-голяма уязвимост
Мик Джагър празнува 83-и рожден ден днес
Жега в Бургас, спасението е на плажа
Георги Русев: Дано Левски и другият евроучастник да се класират в основната фаза
Здравето започва от доброто кръвообращение
„Днес трябваше да бъде нашата сватба": Вдигнаха протест след смъртта на Даяна
Жълт код за опасни горещини в Благоевградско в четвъртък
Кметът на Банско за скандала с италианските младежи: Липса на възпитание и самоконтрол, но не и етнически конфликт
Като картина на Ван Гог: Публикуваха невиждани кадри на Слънцето с най-детайлните изображения досега (СНИМКИ)
Убийството в Пловдив: Жертвата е 31-годишен мъж от Кричим
Ново попълнение на Челси: Нямам търпение да играя във Висшата лига
Наполи надви Осасуна в контрола