БНР | 05.11.2020 05:51:33 | 92

Торино записа първа победа за сезона в Генуа

Отборът на Торино надигра като гост Дженоа с 2:1 в двубой от италианската Серия "А" и записа първа победа за сезона..

"Биковете" откриха резултата в Генуа още в 10-ата минута след точен удар на Саша Лукич, а четвърт час по-късно Лука Пелегрини удвои аванса им. Това бяха и единствените два точни удара по посока вратата на Матиа Перин.

Гостуващият състав удържа преднината си до почивката, но допусна попадение в продължението на мача, когато точен бе Джанлука Скамака.

Въпреки успехът, тимът на Марко Джампаоло остава в зоната на изпадащите, на точка зад днешния съперник от Генуа, който е с пет пункта.

В следващия кръг Дженоа отново домакинства, този път на Рома, а Торино приема в къщи новака Кротоне.