Fakti.bg | 06.11.2020 17:27:25 | 103

Половинка на футболист: Работата ми е да съм сексбомба, това ми носи пари


Известната сръбска певица и половинка на футболиста Душко Тошич - Йелена Карлеуша, предизвика цунами от негативни коментари в социалните мрежи с последното си изказване по повод изневерите на мъжете.

Блондинката, която е майка на две деца, оправда силния пол и каза, че повечето жени се отпускат след раждането и липсата на атрактивен външен вид кара мъжете им да търсят забавления другаде.

Вижте тази публикация в Instagram.

Put on some red lipstick and live a little ????❤️????❤️????❤️????❤️????❤️????❤️????❤️????

Публикация, споделена от JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) на Окт 29, 2020 в 12:10 PDT

"Жените на Балканите са такива. Раждат, а след това се отпускат, а някои направо се разпадат. Затова мъжете им изневеряват. Разбирам ги. Жениш се за една, а после получаваш съвсем друга жена след раждането. Аз не съм такава. Не чистя, не гладя. Моята работа е да съм секс бомба. Това ми носи пари", отсече тя в предаване по телевизията.

Вижте тази публикация в Instagram.

Sorry not sorry ????

Публикация, споделена от JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) на Окт 27, 2020 в 12:28 PDT

Думите ѝ моментално бяха цитирани в социалните мрежи, където десетки гневни домакини започнаха да я обиждат, определяйки думите ѝ като унизителни и неприемливи.

Вижте тази публикация в Instagram.

????

Публикация, споделена от JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) на Окт 22, 2020 в 1:56 PDT

Прочети цялата публикация