Мария Бакалова за кастинга за "Борат 2": Мислех, че е примамка за трафик на хора (ВИДЕО)

Мария Бакалова, която бързо придоби световна слава с ролята си на Тутар - 15-годишната дъщеря на казахстанския журналист Борат в продължението на комедията от 2006 година, за първи път гостува сама във вечерно шоу при Джеймс Кордън. След фурора, който предизвика в студиото на Джими Кимъл, сега актрисата се представи в различна, но не по-малко забавна за зрителите светлина.
През разговора тя демонстрира добро чувство за хумор, доказателство за което бе смехът на публиката, придружаващ почти всяко нейно изказване. Помолена от водещия да разкаже повече относно прослушването за ролята, за която е премерила сили с още 600 други кандидатки, звездата от лентата сподели, че всичко е започнало на шега още в първия ден след завършването на висшето ѝ образование, пише ife.dir.bg.
"С мой приятел, който снимаше, направихме видеото за прослушването в 5 ч. сутринта след абсолвентския ми бал. Страхувах се, че всичко е измама, че това не е истински кастинг и ще попадна в канал за трафик на хора", призна Бакалова.
В ефир тя разкри, че във въпросните кадри е импровизирала с първото нещо, което ѝ дошло наум. Понеже все още е празнувала дипломирането си, застанала пред камера с чаша алкохол и цигара.
"Казах нещо от сорта на: "Баща ми е най-добрият татко от целия плосък света, защото ми дава цигари, разрешава ми да пия и всичко е прекрасно", каза Мария.
Българката заяви, че ѝ се наложило да изпрати още 4 свои клипа, преди да отлети за Англия, за да се види със Саша Коен.
"Майка ми плачеше, докато ме изпращаше на летището. Повтаряше ми, че повече няма да ме види, а всеки път аз ѝ отвръщах "Да, вероятно е така". Но това беше първото ми самостоятелно пътуване, така че трябваше да замина. Така започна всичко", призна актрисата.
Запитана от Кордън как са реагирали родителите ѝ, след като са гледали продукцията с нейно участие, 26-годишната бургазлийка каза:
"С майка проведохме видео разговор, тя ми се обади веднага, след като бе изгледала филма... два пъти. Беше тъжна, плака около 2 часа".
През гостуването си в предаването тя каза, че си дава сметка каква късметлийка е, понеже в момента живее в Лос Анджелис, където се снима и шоуто на Джеймс. В същото време, според нея пандемията от коронавируса я е спасила, тъй като никой не я разпознава на улицата, защото всички хора носят защитни маски на лицата си.
Бакалова разказа още, че снимайки сцената с адвоката на президента Доналд Тръмп и някогашен кмет на град Ню Йорк - Руди Джулиани, в която се представя за журналистка, се е чувствала нервна и сърцето ѝ е щяло да изскочи от гърдите.
"Накрая той повика полиция, но все пак ние не бяхме направили нищо незаконно", категорична е тя.
Въпреки това снимачният екип събрал оборудването си възможно най-бързо и тръгнал от хотела.
За самата сцена Саша Барон Коен разказва, че е възмутен от Джулияни и смята, че ако адвокатът смята това поведение за пристойно, не иска дори да си помисля какво ли смята за непристойно. Актьорът и продуцент е следял всичко изкъсо и е бил на метри от случващото се в хотелската стая. Мария сподели в интервю за "Добро утро, Америка", че се е чувствала в пълна безопасност именно заради присъствието на Коен и целия екип на филма.
В края на миналия месец Мария оглави класацията за най-популярни актьори в света, определяща се от милионите потребители на престижния кино сайт IMDb. Това е абсолютен прецедент, тъй като за първи път, откакто съществува платформата, българско име стои на върха на звездния списък. Блондинката изпревари множество от холивудските знаменитости, в това число дори и Саша Барън Коен, който е основното действащо лице във филма с нейно участие. След Бакалова, надолу по стълбицата стоят Лили Колинс, Ана де Армас, Ан Хатауей, Скарлет Йохансон, Матю Макконъхи, Том Крус, Марго Руби, Леонардо ди Каприо и др.
Прочети цялата публикация



Голям гаф на Азис и Цвети Янева (ВИДЕО)
Властите в Каракас освободиха още 11 политически затворници ВИДЕО
Григор Лилов със скандална версия за убийствата в "Петрохан": Дрога, оръжия и бивши политици в схемата
Зимно бедствие в САЩ остави хиляди домакинства без ток и предизвика транспортен хаос ВИДЕО
Писател за Лили Иванова и Христо Стоичков: Има нещо шизофренично да гледаш филм за собствения си живот
Транспортен хаос пред училище в Пловдив: Училищен бус блъснал родител на тротоара
Генерал Шивиков пред ФАКТИ: Не изключвам вероятността жертвите директно или косвено да са част от организирана престъпна група
Досиетата "Епстийн" като огледало на елита в Русия
Ралф Файнс издаде кой ще го наследи като Лорд Волдемор в сериала за Хари Потър (ВИДЕО)
Веселин Маринов и Ненчо Илчева са сред номинирани за наградите "Икар" 2026
Помогнете на Ангел да продължи напред
Божидар Саръбоюков с огромно постижение: Нов национален рекорд и световен връх за сезона в скока на дължина
Станислав Анастасов: Знаем защо Мирчев пуска фалшиви димки по време на изслушването за трагедията в хижа "Петрохан"
Каква е тайната на щастливия брак
Протест пред МВР: Граждани поискаха оставки заради случая "Петрохан"
Исторически пробив за Христо Илиев: Нов национален рекорд на 60 метра в зала
Sony ще пусне последните си Blu-ray рекордери този месец, но производството на плейъри ще продължи
Цената на тока не била причина за високите сметки, твърдят от КЕВР
Девински пожарникари спасиха бедстващо в буйна река ловно куче (видео)