Виктория представи един от претендентите за песен на България на Евровизия 2021 (ВИДЕО)

Виктория сподели първата от общо пет песни, които ще бъдат включени в албума ѝ “a little dramatic”. Това е “Imaginary Friend” - една от шестте потенциалните композиции, които имат шанса да представят България на Евровизия 2021.
“Imaginary Friend” е създадена по време на музикална сесия в България. Авторският екип включва Виктория и шведските композитори и музикални продуценти Корнелия Виболс, Ирма Вадштрьом и Оливър Бьорквал. Песента разказва история за силните чувства на несподелена любов, с които всеки се среща поне един път в живота си.
Виктория разказва повече за “Imaginary Friend”: “Всеки от нас се е сблъсквал с нещо подобно в живота си – несподелена любов. Най-важното е да се събереш и да продължиш напред. Всеки заслужава да бъде щастлив и обичан. Вярвам, че любовта от хората около нас ни дава една допълнителна сила, която може да ни позволи да постигнем всичко, за което мечтаем. Затова реших и това да бъде първата песен в албума ми. Смятам, че “Imaginary Friend” е перфектното начало и въведение в света на “a little dramatic”.”
На 15-и февруари в 20:00 часа ще бъде представена следващата песен от албума на Виктория. “Dive Into Unknown” ще бъде публикувана в YouTube канала на певицата, както и на официалния информационен портал за българското участие www.eurovision.icard.com.
Веднага след последната премиера от албума на Виктория “a little dramatic” ще стартира и специално създадена платформа. Там музикалните фенове от цял свят ще получат възможност да споделят мнението си за всяка една от песните, които могат да представят България на Евровизия 2021. Това са “Imaginary Friend”, “Dive Into Unknown”, “Phantom Pain”, “The Funeral Song”, “Growing Up Is Getting Old” и “Ugly Cry”, която беше публикувана през месец ноември 2020 година. Всяко изпратено мнение ще достигне директно до Виктория и ще помогне на нея и екипа ѝ да изберат най-добрата песен, която да представи България на Евровизия 2021.
Евровизия 2021 ще се проведе в Ротердам на 18-и, 20-и и 22-ри май. Зрителите в България мога да гледат шоуто пряко по БНТ 1 от 22 часа. Участието на страната ни се реализира като публично-частно партньорство между БНТ и Ligna Group. Генерален спонсор на българското участие в музикалния конкурс е финтех компанията iCard.
Прочети цялата публикация




Фики е сред претендентите да представи България на "Евровизия" 2026г.
На финала: Три проекта ще се борят за голямата награда на SPARKLAB
Фики Стораро за брат си Емрах: "Това са много грозни неща – тази показност“
105 години от рождението на големия оперен артист Кирил Кръстев - несравнимият
Вече са ясни 15-те звезди, които влизат в битка за български представител на „Евровизия 2026“
Илия Луков представи новата си песен "Майчице земя - България" ВИДЕО
Молец, Дара, Фики: БНТ обяви 15-те певци, които ще се борят да представят България на Евровизия
БНТ представя петнадесетте български артисти в националната селекция за избор на изпълнител за „Евровизия 2026“
Вижте какви хонорари ще вземат чалга звездите у нас по празниците
Вижте клипа "Онче-бонче" на Дара, която се готви за "Евровизия" (видео)
Слънцето обагри небето с полярни сияния, докато Земята беше ударена от най-силната радиационна буря на 21-ви век
Украинският министър на отбраната: Светът не беше подготвен за този тип война! Но ние сме принудени да реагираме бързо
Майката на Крисия доказва, че възрастта понякога може да е просто цифра
Доган към Радев: Безрезервно сме с Вас!
МВнР с предупреждение за пътуващите през Сърбия!
Броят на жертвите на влаковата катастрофа в Испания нарасна на 40
Слави Василев: Всичко е подготевно за партията на Радев, въпрос на време е
Доган към Радев: Безрезервно сме с Вас!
Годината на среброто: от 30 до над 90 долара за унция