OFFNews Политика | 02.03.2021 12:56:01 | 185

Всички листи за парламентарните избори в Бургас


*Предстои регистрацията на още партии и коалиции. Информацията ще бъде допълнена.

КОАЛИЦИЯ ГЕРБ-СДС

1. Любен Любенов Дилов

2. Ивелина Веселинова Василева

3. Деница Пламенова Николова

4. Димитър Бойчев Петров

5. Галя Стоянова Желязкова

6. Жечо Дончев Станков

7. Севдалина Христова Турманова

8. Веселин Матеев Пренеров

9. Ася Атанасова Пеева

10. Румен Динев Желев

11. Драгомир Желчев Стефанов

12. Иван Георгиев Гаврилов

13. Иван Стефанов Вълков

14. Вежди Кемал Орманов

15. Огнян Христов Станков

16. Пеньо Николов Мечков

17. Андрей Стоянов Рунчев

18. Атанас Паскалев Тодоров

19. Борислав Красимиров Киров

20. Диян Вълков Димов

21. Ивайло Стоянов Иванов

22. Красимир Недков Енчев

23. Радослав Иванов Балтаджиев

24. Стефана Любенова Караджова

25. Николай Иванов Иванов

26. Тодор Михайлов Михалев

27. Венелин Рашев Радев

28. Диян Иванов Петров

"БСП ЗА БЪЛГАРИЯ"

1. Петър Георгиев Кънев

2. Юлия Трифонова Йоргова-Форд

3. Тодор Байчев Байчев

4. Андреана Красимирова Премянова-Янкова

5. Борислав Стефанов Стефанов

6. Милена Янева Куртова – Радева

7. Виолета Желязкова Желева

8. Владимир Атанасов Владимиров

9. Йордан Георгиев Петков

10. Румен Христов Николов

11. Павел Маринов Маринов

12. Аспарух Данчев Иванов

13. Димитър Георгиев Гочев

14. Станимир Байчев Баев

15. Петя Тотева Илиева

16. Атанас Маринов Маринов

17. Дафинка Димитрова Главанска

18. Станислав Киров Едрев

19. Таня Вълчева Иванова

20. Стоян Георгиев Желязков

21. Милена Георгиева Костадинова

22. Кирил Ивов Узунов

23. Станислава Кирилова Райнова

24. Радослава Русева Кичукова

25. Паруш Желев Парушев

26. Стоян Георгиев Стоянов

27. Димитър Павлов Камбуров

28. Павел Златков Стоянов

"ИМА ТАКЪВ НАРОД"

1. Ивайло Ванев Вълчев

2. Димитър Стоянов Гърдев

3. Александър Стайков Марков

4. Християна Анастасова Тодорова

5. Николай Тончев Драгнев

6. Георги Николаев Султанов

7. Пламен Николаев Николов

8. Александър Викторов Рашев

9. Ивайло Христов Христов

10. Катерина Павлова Стоичкова

11. Петя Божидарова Димитрова

12. Росица Живкова Петрова

13. Драгомир Костадинов Костадинов

14. Велин Стефанов Величков

15. Илиана Николаева Маринова

16. Янко Кирилов Богоев

ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ''

1. Цончо Томов Ганев

2. Тодор Димитров Ангелов

3. Борис Димитров Аладжов

4. Звезделина Камелиева Каравелова

5. Димитър Петков Петков

6. Александър Господинов Койчев

7. Виктория Валентинова Върбанова

8. Сашо Колев Бакърджиев

9. Николай Христов Малчев

10. Ангел Мирославов Калинков

11. Петър Стефанов Кюркчиев

12. Димитър Стефанов Химитлийски

13. Драгомир Дончев Дончев

14. Радостин Янков Желязков

15. Явор Христов Топалов

16. Георги Янков Янев

17. Трифон Русев Николов

18. Димитър Петров Морфин

БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Полина Атанасова Паньова-Балик

ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1. Женя Димитрова Илиева

2. Нако Райнов Стефанов

3. Константин Димитров Костов

4. Илия Людсканов Влаев

5. Станислав Асенов Асенов

6. Александър Михайлов Томов

7. Недялка Баева Баева

ПП АБВ

1. Антон Боянов Коджабашев

2. Георги Сталев Георгиев

3. Ирена Георгиева Михайлова

4. Камен Димитров Сейменлийски

5. Силвия Александрова Лецковска

6. Александър Панайотов Стефанов

7. Мехмед Мустафа Мехмед

8. Руска Илиева Стефанова

9. Валя Тодорова Георгиева

ПП "МИР"

1. Иван Киров Киров

2. Христо Иванов Николов

3. Радостин Симеонов Долчинков

4. Иван Гинов Статиров

5. Дилян Георгиев Колев

6. Виктор Георгиев Атанасов

ПП "АТАКА"

1. Димитър Кирилов Байрактаров

2. Иван Георгиев Иванов

3. Радко Пенчев Радев

4. Ивана Кирилова Димитрова

5. Вълчо Трифонов Вълчев

6. Алекси Стоянов Алексиев

7. Добри Стефанов Добрев

8. Стефан Кралев Стефанов

9. Иван Стоянов Тодоров

КП „НИЕ, ГРАЖАНИТЕ“

1. Владимир Павлинов Павлов

2. Георги Стефков Иванов

3. Анна Петкова Петрова

4. Ангел Жеков Ников

5.Михаил Атанасов Атанасов

6. Гергана Желязкова Гичева - Стоева

7. Павел Димитров Стефанов

8. Илиян Николов  Ангелов

9. Никола Димитров Кадиев

10. Димитринка Георгиева Кърчева

11. Васил Василев Арабаджиев

12. Георги Евгени Янакиев

13. Генчо Мончев Генчев

14. Делчо Петров Йовчев

15. Стела Живкова Карагьозова

ПП „ПРАВОТО“

1. Персиана Саркис Мушехян

2. Берджухи Михран Йорданова

3. Стоян Панайотов Асланов

4. Захарина Захариева Любчева

5. Петър Божинов Дурев

6. Силвия Огнянова Мартинова

7. Вероника Миткова Петрова

8. Ивелина Димитрова Христова- Мишкова

ПП "БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ"

1. Димитър Стоянов Стоянов

2. Антоанета Димова Кумбиева

3. Георги Любомиров Филипов

4. Добрин Илиев Боджаков

5. Димитър Иванов Димитров

6. Валентин Ганчев Иванов

7. Росица Любомирова Тузлукова

8. Димитър Николов Парашкевов

9. Снежана Николова Никова

10. Теодора Валериева Вергилова

ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Пламен Луков Димитров

2. Румен Венелинов Стрелковски

3. Миглена Николаева Владова-Стрелковска

4. Ирена Боянова Цолева

КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Лъчезар Аспарухов Аврамов

2. Женета Димитрова Иванова

3. Кирил Стоянов Стоянов

4. Диана Йорданова Мирчева

5. Райко Пеев Македонов

6. Гинка Георгиева Янева

7. Златина Николова Карайотова-Чакърова

8. Симеон Тодоров Гаджов

9. Христо Руменов Станев

„БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ- БНО“

1. Алберт Петросович Симонян

2. Мариана Славчева Митова

3. Весела Георгиева Величкова

4. Калоян Красимиров Михайлов

5. Никола Атанасов Курдов

6. Георги Христов Богданов

7. Пламена Веселинова Монова

8. Александър Тошев Тодоров

9. Иван Добринов Боюклиев

10. Мила Христова Смолева

11. Милен Николаев Георгиев

12. Мартин Николаев Краев

13. Михаил Милчев Рачев

14. Иван Господинов Иванов

15. Стойко Алексеев Богданов

16. Яни Ненов Илиев

„БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Мартин Найденов Николов

2. Петър Иванов Иванов

3. Тодор Веселинов Тошев

4. Катрин Ивайлова Симеонова

5. Катя Петрова Михайлова

6. Стефан Маринова Парапански

7. Анна Йорданова Пенчева

ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ

1. Алеко Константинов Кюркчиев

2. Йонко Йорданов Гергов

3. Илиян Панайотов Илчев

4. Инна Христова Маринова

5. Недка Димитрова Иванова

„ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Валери Симеонов Симеонов

2. Милен Ненчев Ненчев

3. Момчил Николов Момчилов

4. Радослав Петров Петков

5. Боян Диянов Дяков

6. Димитър Гихоров Димитров

7. Мартин Евгениев Янчев

8. Андрей Магриотов Едрев

9. Станислав Христов Тодоров

10. Златка Атанасова Тончева

11. Огнян Иванов Цонев

12. Валери Димитров Ангелов

13. Станислав Тодоров Канев

14. Йорданка Лазаринова Симеонова

15. Александър Петков Загорчев

16. Денис Танчев Йовчев

17. Цветелина Апостолова Мянкова

18. Ивайло Харалампиев Стаматов

19. Гинка Красенова Ангелова

20. Щериана Валентинова Иванова

21. Емине Хасан Хюсеин

22. Марияна Николаева Лефтерова

23. Стелияна Ивайлова Иванова

24. Теодор Минчев Кулев

25. Николай Павлов Почеканов

26. Антон Жеков Стоянов

27. Ивайло Вагенщайн Русинов

28. Ангел Илиев Исаев

„БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ - ГРАДИВНОСТ“

1. Силвия Кузова Цакова

2. Цветко Борисов Лолов

ПП "ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ"

1. Костадин Стоянов Георгиев

2. Вера Александрова Минчева

ПП "НАЦИЯ''

1. Валентин Василев Василев

ПАРТИЯ "ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ''

1. Стела Димитрова Ангелова- Банкова

2. Лиляна Борисова Ганчева

3. Румен Лазаров Генов

4. Калоян Иванов Ченов

5. Величка Димова Петрова

Прочети цялата публикация