Ламбо шамарил Блатечки

"Най-много шамари съм ял от Стефан Данаилов. С него съм имал най-големите си пререкания. Той ми се караше за какво ли не, дори помня, че на една репетиция ми удари 15 шамара, ама беше за мое добро. Сега разбирам, че е имал право - едно малко келешче като мен да му се прави на Ален Делон. А то не става така. Към днешна дата смятам, че той е най-големият ми учител и в живота, и в професията. Благодарен съм и на много други хора, минали през живота ми, но като цяло съм благословен. Направих всичко, което си пожелах - и с труд, и с късмет". Това сподели навръх 50-годишния си юбилей лошото момче на българското кино и театър Асен Блатечки, пише plovdiv24.bg. "Актьорите сме благословени с това, че можем да си играем цял живот и затова ни плащат дори. Аз съм всеяден и искам всичко да изиграя, но нямам мечтана роля. Забелязвам, че в тази пандемия хората предпочитат по-смешни, по-леки постановки, да се позабавляват, а понякога на нас не си играят сериозни роли. Но да се надявам това да е временно", казва актьорът. Въпреки пандемията Блатечки продължава да бъде един от най-търсените актьори у нас както в театъра, така и в киното.
Прочети цялата публикация



Омбудсманът скочи срещу идеята помощта за отопление да се плаща на два транша
Година след „Холдингът на Чичко Тревичко“: АКФ пита защо няма действия срещу Ковачки
Иран и САЩ са имали кратък разговор за иранската ядрена програма
Имоти | Прогресивен данък върху жилищата; Имоти по Черноморието; Офис сделка за 17 млн. евро
Олег Невзоров е влязъл в страната на 16 юни
Огнище на шарка по дребните преживни животни откриха в Първомай
Невзоров влязъл в страната на 16 юни, разпитан е за строителството в „Баба Алино“
Невзоров влязъл в страната на 16 юни, разпитан е за строителството в „Баба Алино“