Чалга бум още в първия ден: Ето какво направиха Азис и Преслава

След като нощните заведения отвориха официално вратите си, поп фолк изпълнителите буквално избухнаха и накараха феновете си да подивеят от удоволствие.
Преслава беше първата изпълнителка, която откри нощния живот, освен това го направи и с чисто ново парче, в чието видео демонстрира неописуем сексапил.
Новата ѝ песен "В твоето легло" за часове се превърна в най-слушаната песен. По всичко личи, че Преслава не е изгубила позициите си в чалгата, въпреки че цяла година почти не беше работила.
Една от новите чалга звезди Лидия избра Велики четвъртък, за да отпразнува своята 20-а годишнина и имаше късмета дискотеките да отворят малко след рождения ѝ ден. Заедно с Галин, Десита, Адам и десетки други приятели Лидия би по барабаните в чалготеката на Константин.
Букети, плюшени мечки и бижута бяха отрупали масата на младежите, които се пръснаха от танци и алкохол до малките часове на нощта. Певицата с ангелски глас Десислава също се присъедини към младите си колеги и купонясва заедно с тях.
Известно столично заведение отбеляза края на локдауна с Краля на попфолка Азис, който пя и танцува, както никога досега. Освен че дълго време заведенията останаха затворени, Азис от години предпочита изявите зад граница и рядко приема участия в родината, пише сайтът "Флагман". Алисия, Емрах и Меди обаче, така и не успяха да се докопат до участие в столицата, тъй като имаха участия извън София.
Прочети цялата публикация



Нощ на реванши и исторически триумфи: Испания изригна, Египет пренаписа историята - отзиви и коментари
Тейлър Суифт и Травис Келси се ожениха тайно?
Светлана Василева за най-голямата загуба в живота си: "Понякога още му пиша съобщения."
Вече е ясно: войната приключва, а Украйна печели
Славия обяви кога ще играе с ЦСКА
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Татяна Дончева: Бюджетът е за месец - два - няма нищо фатално
И тогава цъфна Ленин
Морски бриз и любов: Илиан Илиев-младши и Катерина Маринова си казаха "да" на романтична сватба във Варна
Швеция разби Тунис за мечтан старт на Мондиала
Мбапе пречупи Парагвай, Франция е на четвъртфинал
Шанс за Григор: британец извън Топ 100 стои на пътя му за 1/4-финал на "Уимбълдън"
Франция сломи Парагвай и се класира за четвъртфиналите на Мондиала
Григор Димитров пречупи Беретини и е на осминафинал на Уимбълдън
Джеси Марш: Ние бяхме много по-добрият тим, но нямахме късмет да отбележим
Постоянен арест за жената, обвинена по схема за измами с кредити за над 800 хил. евро
6-и ден след бурята Трайков и Терзиев още не са изчистили центъра при двойни цени за Титан/ВИС
В СНИМКИ: Великият триумф на Григор Димитров над Матео Беретини
"Златана резерва" за Мароко също влезе в историята
Треньорът на Мароко: Много сме щастливи, реагирахме добре през второто полувреме