Кобрата: Планирам да се бия в САЩ още тази година

Най-добрият български професионален боксьор Кубрат Пулев планира да направи битка в САЩ още тази година. Това разкри самият той след инициативата да засади дръвчета с малки дечица в софийския Южен парк.
"Планираме мач в Щатите за още тази година, но не искам да разкривам възможни съперници, за да не подведа някого. Нека не размътваме водата и да притесняваме хората. Когато се знае конкретно, ще го обявя. Брат ми Тервел би трябвало да играе през август или септември, но не мога да ви кажа срещу кого”, сподели Кобрата.
Сутринта Пулев посети столичното 125-о училище и се включи в засаждането на дръвчета, като благородната инициатива впоследствие се премести в Южен парк.
Прочети цялата публикация



Бавно, но сигурно Тръмп и Зеленски се обединиха срещу Путин
Трима загинали и десетки хиляди без ток още преди „Мелиса“ да удари Ямайка
Володимир Зеленски: Украинската армия вече използва новите ракети „Фламинго“ и „Рута“
Тръмп иска да задуши финансово военната машина на Москва! Колко силно ще ударят петролните санкции върху Русия?
Евгений Кънев: Всичко поскъпва! Гражданите си плащат, за да бъдат репресирани от държавата
Преговорите между Пакистан и Афганистан в Истанбул завършиха без споразумение
Тайван уверява, че връзките със САЩ остават стабилни преди срещата Тръмп-Си
Москва изпраща морски пехотинци в Донецк
От Газа, през Сирия, та до разширяване през Баку на Авраамовите споразумения
Путин: "Буревестник" са непобедими, започва разполагането им
Пълна лъжа! Експерт оцени силата на прехваления „Посейдон“ на Путин
Руските сили са близо до превземането на украинския град Покровск: защо той е толкова важен за Путин
Гледайте НА ЖИВО: Отзивите след Хебър - Левски
Левски преодоля с лекота Хебър и се класира за осминафиналите на Купата на България
Заместник-министър: Минималните заплати на младите лекари и сестрите се гарантират със закон
В Благоевград: Конкурс-рецитал за Деня на народните будители, организиран от Общински младежки парламент – Благоевград към ЦПЛР
ГАЛЕРИЯ: Вижте най-добрите кадри от Хебър – Левски
Серафимов: Надявам се, че това няма да е последният ми гол за Левски