Памела Андерсън все още носи банския от "Спасители на плажа"

Холивудската актриса Памела Андерсън може да се похвали с великолепна фигура, която почти не се е променила през последните 30 години, пише Дарик Пам е вече на 54 години, но все още облича прословутия си червен бански, с който придоби световна популярност благодарение на сериала "Спасители на плажа".
Вижте тази публикация в Instagram. Вижте тази публикация в Instagram.
Ако сте фенове на Памела, едва ли сте забравили нейната героиня Си Джей Паркър, която тичаше на забавен кадър по плажовете на Малибу, облечена в изрязания червен костюм за плуване. „О, имам един бански, който си пазя в горното чекмедже на гардероба! Все още ми стои добре. От време на време го обличам за да забавлявам приятелите ми и ако се наложи им правя изкуствено дишане“, признава през смях една от най-сексапилните жени на планета.
Вижте тази публикация в Instagram.Неотдавна се разбра, че звездата е обявила за продажба къщата си, която построи преди повече от 20 години в Малибу. Памела Андерсън потвърди, че е напуснала САЩ, за да се установи за постоянно в Канада, нейната родина. „Ще ми липсват най-вече момчетата ми“, каза тя за синовете си Брандън и Дилън, които остават да живеят в Лос Анджелис.
Прочети цялата публикация



Македонският въпрос днес: да пречупим антибългаризма, преди да станем негова жертва
Боян Рашев: DPM Metals удари джакпота! Сондаж край Челопеч показва уникални резултати
Как съкращенията на Тръмп за Украйна подкопават правосъдието за руските военни престъпления
Боян Йорданов сложи край на кариерата си
Звездата от "Двама мъже и половина" Джон Крайър още получава значителни хонорари от сериала
Путин трябва да предприеме някакъв ход: възможна е ескалация и атака срещу балтийските държави
Куба може да се окаже по-костелив орех за Доналд Тръмп от Венецуела
Русия разработва нови дронове-прехващачи срещу украинските безпилотни атаки
ЦСКА не се отказва от привличането на Чочев
12 абитуриенти от приемна грижа отпразнуваха своята „Вечер на успелите“, организирана от А1 и НАПГ
Lotus Emira 2027 сваля тегло и добавя мощност с модела 420 Sport
Ники Василковски се оплака от измама с ресто (СНИМКА)
Работник пострада след удар от волтова дъга край Камено
Илияна Йотова започна разговори с партиите за подмяна на състава на ЦИК
Томас Мюлер се разведе
Директорът на СДВР става и.ф. главен секретар на МВР
Димитър Стоянов: България ще се стреми да включи и родната индустрия във финансирането по механизма SAFE
Любомир Николов поема функциите на главен секретар на МВР
Йотова стартира консултациите за ЦИК, ПП-ДБ с възражение за местата (снимки/видео)