Жените с по-малко опит в секса са по-щастливи в брака

Жените, които са имали по-малко опит в секса преди да се омъжат, имат много по-щастлив брак в сравнение с онези, които са спали с повече мъже. Това показват данните от проучване на Християнския институт за семейни изследвания в САЩ.
Резултатите сочат, че 65% от дамите, които са имали само една сексуална връзка преди да сключат брак, са щастливи и удовлетворени от семейното си положение след това. Участничките, които са имали над 21 предбрачни партньора и са посочили, че са щастливи, са 8 на 100 по-малко – 57%, пише tialoto.bg.
Според проучването, по-големият опит в леглото и сексуалните забежки може да навредят на брака по-късно. Или казано по-просто – мъжете, които все още не са обвързани, трябва да си намерят жени, които не са правили безразборен секс, за да нямат семейни проблеми. Според християнския съюз, по-целомъдрените жени са по-добрите съпруги и имат по-щастлив живот със съпруга си.
Изследователите посочват, че дамите, които са спали само с един партньор и после са се омъжили за него, нямат база за сравнение. Това е причината да смятат, че връзката им е щастлива.
Междувременно други проучвания доказват, че опитът на жените в спалнята може да притесни и дори да отблъсне мъжете. Така например много мъже си мечтаят да намерят секси красавица, която да е готова на тройка. С такава жена ще изкарат идеално вечерта, но тя не е най-подходящата за сериозна връзка и брак.
Ако жената има богат опит с мъжете, тя може да иска по-трудни пози или да има желания, които половинката ѝ трудно ще изпълни. Освен това, представителите на силния пол предпочитат жената с която спят, да не задава темпото, а по-скоро те да контролират нещата.
Прочети цялата публикация



Скандалът с Кейти Прайс и съпругът й се разраства
Жените в руската армия: за пари ли отиват на война?
Работа в Германия: каква е ситуацията с чужденците
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Деян Неделчев - Икебаната след инфаркта: Жив съм по чудо!
Зеленски разкри от колко ракети Patriot се нуждае Украйна за зимата
Как СБУ се превърна в една от най-ефективните тайни служби в света: Анализ на The Telegraph
Конституционна криза в Унгария: Парламентът гласува отстраняването на президента Тамаш Шуйок ОБЗОР
Балъков: Футбол без зрители не е футбол, новото правило е хубаво
Секс признанията на The Rolling Stones: Разкриха бройките на рокаджиите, един от тях спрял да брои след 1800
ЦСКА се надъхва: Отиваме, за да довършим започнатото
Президентът на Наполи: Ние сме кукли на конци на УЕФА и ФИФА
Неудържимият Погачар триумфира в Льо Лиоран след зрелищно шоу
Брайтън привлече хърватски национал от Тотнъм
Протест на майки в цяла България тази вечер
Смъртността в Германия е нараснала рязко по време на горещата вълна
Адвокатът на Стоян Мавродиев: Той не е банката, не съм виждал негов подпис