Бербатов: Доунищожавай името си на футболист, но не смей да вредиш на постигнатото от футболните легенди на България

Димитър Бербатов поде най-острата си атака в социалните мрежи срещу Борислав Михайлов, откакто обяви кандидатурата си за президент на Българския футболен съюз, изреждайки редица точки, по който възнамерява да атакува настоящото ръководство на федерацията.
„Няма кой да те остави да продължаваш да безчинстваш и да доунищожиш направеното преди теб и да обезличиш постигнатото от всички големи български футболисти, включително и онзи другия Боби Михайлов – Боби Михайлов от футболните терени, а не Борислав Бисеров Михайлов – президент на БФС. Доунищожавай името си на футболист, но не смей да вредиш на постигнатото от футболните легенди на България“, написа Берба в профила си във Facebook.
Той обвини Михайлов и свитата му, че са потъпкали правата на 189 родни футболни клуба с различни прийоми за ограничаването и поругаването им, само и само да „додрапа със зъби и нокти“ до нов мандат, „използвайки водещия на конгреса, за да се самообяви“ за такъв.
Бербатов не пропусна да отбележи, че в новосъздадения профил на Борислав Михайлов в социалната мрежа е качена корица със запалянковци, на която ясно се вижда, че група мъже са вдигнали ръце в нацистки символи.
Тук може да откриете и цялата публикация:
Прочети цялата публикация



Георги Иванов свиква спешна среща с управата на Левски заради отказа на Светослав Вуцов от националния отбор
Казусът с Вуцов: не е правилно баща му, който не е постигнал нищо като треньор, да дава акъл
Вили Вуцов предупреди Гонзо: Ако пипнеш децата ми, ще видиш ада
Христо Стоичков разкри несбъднатата си детска мечта
Петър Жеков – Вечният голмайстор, който остави златна следа в българския футбол
Роден национал премина през успешна операция на коляното
Разобличават мрежа от български джебчийки в Мадрид
Празничното тържеството в българското неделно училище “Св. Св. Кирил и Методий” в Истанбул по случай Денят на будителите
Тема на Struma.com с продължение! Ето кой е "мъртвецът" оживял в Пирин над Банско
УниБИТ празнува Деня на народните будители за 23-ти път с научна конференция
Учениците без достатъчно познания по български може да повтарят първи клас, предвижда МОН
Развитието на AI осигури най-бързия растеж на бизнеса на Amazon
Турският външен министър на посещение в Ирак
Тръмп заплаши с военна намеса в Нигерия заради „преследване на християни“
Тръмп заплаши Нигерия с военна намеса на САЩ
Дневен хороскоп за 2 ноември: Рак – опитайте да се промените, Козирог – вслушайте се в сърцето си
Близо 1500 деца в България са настанени в приемни семейства
Румен Радев: Египет е партньор със стратегическо значение за България и ЕС
Мистерията с открития в Пирин „починал“ мъж: Пребивавал е и в Гърция
Омар над килограм уловен край Несебър, учените търсят обяснение