Къци връща "Риск печели, риск губи" на екран

Къци Вапцаров и предаването „Риск печели, риск губи“ се завръщат в ефир по телевизия BulgariaONE. Телевизионното шоу ще започне да се излъчва през месец март догодина и ще може отново да радва зрителите пред екрана. Водещ на предаването ще бъде Къци Вапцаров, а шоуто ще се излъчва всеки делничен ден, съобщават от телевизията.
„Риск печели, риск губи“ е едно от легендарните предавания в българския телевизионен ефир. Излъчвано е общо 11 години и до днес държи някои от най-големите рекорди по гледаемост със своите 11 сезона и около 2500 излъчени предавания.
Според правилата на развлекателното предаване водещият избира човек от публиката. Той решава кръстословица, като си помага с трите „карти на късмета“. При правилно отворена дума участникът печели награда, която може да задържи и да прекрати участието си, или да „рискува“, като продължи да играе. При грешен отговор играчът приключва участието си и губи спечеленото до момента. Завършилият успешно кръстословицата има уникалния шанс да завърти „Колелото на късмета“, където го очакват големи награди.
Прочети цялата публикация



"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
22 години без Рей Чарлз: Историята на слепия музикант, който покори света
Зелената индустрия на страха: Кой печели, когато България губи инвестиции
Der Spiegel: Украйна има един основен проблем на фронта, Зеленски го разбира много добре
Стефания Сандрели на 80 г.: Музата на италианското кино, която покори поколения зрители
Морган Фрийман на 89 г.: Историята на гласа, който се превърна в легенда
Когато служителите нямат време за обучение, бизнесът губи повече, отколкото предполага
Москва тласка Минск към война с Украйна
Фронтменът на Creedence Clearwater Revival Джон Фогърти празнува своя 81-ви рожден ден
Бленджини: Не бяхме готови да страдаме
България отстъпи на Белгия след оспорвана битка в Лигата на нациите
Гълъб Донев: Държавата може да изплаща пенсии и заплати, но е нужна промяна в структурата на разходите
Богдан Костов парафира дългосрочен договор с Ботев Пловдив
Новият шеф на СДВР започна с удар: Разбиха наркооранжерия в столичния квартал "Бояна" (снимки)
Около 20 000 са без вода след ударите на САЩ в Иран
Изчезнал преди 11 години германски модел присъства в досиетата на Епстийн
Тръмп призова Европа да изолира хора, пътували до огнищата на ебола