Ковид в лагера на България на Световната купа по биатлон

Един случай на заразен с Covid-19 в българския състав е деклариран пред Международната федерация по време на уикенда за Световната купа в Оберхоф. Уточнява се, че става дума за официално лице от делегацията ни, а не за състезател. Не е ясно обаче дали няма да има нужда от карантиниране и на спортистите ни. По неприятно стечение на обстоятелствата точно преди година, отново в Оберхоф, пак заразата спря българските биатлонисти. Тогава случаите в нашия лагер бяха шест, като в това число влизаха всичките ни състезателки при жените Милена Тодорова, Даниела Кадева, Мария Здравкова, двама от мъжки тим Благой Тодев и Димитър Герджик, както и ваксмайстора Стефани Попова.
Прочети цялата публикация



Иван Иванов стартира срещу унгарец в квалификациите на Уимбълдън
Иван Иванов стартира срещу унгарец в квалификациите на Уимбълдън
Паелята е кулинарния фокус на фестивала SOLE в Бургас
Рами Киуан спечели сребро в Гуейян
Градът на ЮНЕСКО ще бъде домакин на Международен турнир „Купа Несебър“
Четирима български боксьори ще се бият на Световната купа в Китай
Александър Василев отпадна във втория кръг в Католика
Димитър Кузманов отпадна в квалификациите на Чалинджър 100 в Братислава
Четири бронзови медала за България от Световната купа по спортна аеробика в Баку
Боян Йорданов сложи край на кариерата си
Какво вещаят звездите за днешния ден
Още апартаменти – повече данъци? Обмислят нова формула за имотите
Renault обнови Megane E-Tech electric (Видео)
Abarth представя новия Abarth 600e в света на игрите с Gangstar Vegas
От скица до легенда: дизайнерският екип на Jeep® разкрива тайните на идентичността на марката
Мъж загина при пожар в Полски извор
Пребиха мъж на улица във Велико Търново
Нова ера за интензивното лечение във ВМА: Клиниката е изцяло реновирана
Роми на бунт срещу наркотиците в София
Стрелба в училище във Филипините, има жертви и ранени