Дрехите, които никога да не обличате на среща (ВИДЕО)

Блогърка от Лондон разкри какво не трябва да обличат дамите на романтична среща.
Ана Бей, която използва социалните мрежи, за да дава съвети на жените, препоръча на нежния пол да се откаже от къси, тесни рокли и прекалено дълбоко деколте, тъй с като такъв предизвикателен и еротичен външен вид дамите, които търсят сериозна връзка, ще създадат грешно впечатление.
"Мъжът ще мисли само за секс по време на срещата", обяснява Ана Бей.
34-годишната Ана Бей казва, че мъжете предпочитат по-женствени и семпли тоалети. Бей изрази същото мнение за яркия грим и екстравагантните аксесоари.
"Не бива да изглеждате така, сякаш се опитвате да впечатлите мъжа с всички сили", добави британката.
Според влогърката, списъкът с нещата, които отблъскват мъжете на първа среща, включва още обувки на платформа или високи токчета, всякакви неженствени дрехи, тениски или якета с подплънки, които правят раменете да изглеждат неестествено широки. Освен това мъжете не обичат изкуствения тен, казва тя.
В друго свое видео Анна Бей направи списък с дрехите, които загрозяват външния вид. Тя съветва жените да се откажат от дънкови шорти, бански с висока талия и гащеризони. Лондончанката отбелязва, че тези дрехи в гардероба често изглеждат нелепо и неподходящо.
Прочети цялата публикация




Прецедент в "Кошмари в кухнята": Фенове на шоуто зоват за бойкот на неблагодарни ресторантьори (ВИДЕО)
Спомен за Маргрет Николова – гласът, който остана завинаги в сърцата ни
Българският поет и преводач Марин Георгиев отбелязва 80-годишен юбилей
Кремъл публикува видео с Путин на фона на слухове за „бункерно укриване“
Путин: Западът излъга всички за разширяването на НАТО и предизвика конфликта в Украйна
Посланикът на ОАЕ в САЩ Юсеф Ал Отайба разкрива причините за излизането на ОАЕ от ОПЕК
"Няма да има никаква прекрасна Русия в бъдещето"
Само едно хапче и мушкатото ще цъфти като никога досега
Стилиян Петров призова за единство на стадион "Лазур"
Емоционално видео за „Мача на Надеждата“ в Бургас
Фотогалерия: На червения килим в Кан
Сандански и Фройденщат: младежко приятелство, идеи и ново начало на едно дългогодишно партньорство
Гоф елиминира Андреева в Рим
По инициатива на Районна прокуратура – Благоевград се проведе обучение за разследване на транспортни престъпления
Нора Недкова отпадна на крачка от звездния финал в Hell’s Kitchen
Състоянието на певицата Бони Тейлър остава тежко
Ужасно! Почина играч на Мемфис Гризлис
Рубльов си уреди среща със Синер на 1/4-финалите в Рим
Тръмп на тръгване към Китай: Не се нуждаем от каквато и да било помощ с Иран
Тръмп: Краят на войната в Украйна е много близо