65-годишната Ким Катрал от "Сексът и градът" си пусна СНИМКА, на която е чисто гола

Ким Катрал, която изпълняваше ролята на Саманта в оригиналните епизоди на „Сексът и градът“ и двата пълнометражни филма, със сигурност липсва на зрителите. Тя не се съгласи да се върне в ролята за новите епизоди на сериала. Въпреки това ни дава достатъчно от себе си в социалните мрежи. Особено в последния си пост, когато сподели снимка, на която е чисто гола, пише ladyzone.bg.
Снимката е от младостта на Катрал, която в момента е на 65 години. В публикацията си тя не уточнява кога точно е направена.
Вижте тази публикация в Instagram.
Почитателите на „Сексът и градът“ си спомнят, че това не е първият път, в който виждаме актрисата разголена. Тя има една известна гола сцена в четвъртият сезон на „Сексът и градът“, за която е споделяла, че много я е смущавала, но е почерпила смелост от героинята си Саманта и се е съгласила.
В сериала Саманта е по-възрастна от останалите три жени и често пъти е гласът на разума в групата. Почитателите на „Сексът и градът“ останаха много разочаровани, когато научиха, че актрисата няма да се завърне за новите епизоди.
Прочети цялата публикация



Светлана Василева все още е омъжена за Гущеров
Бивша мажоретка от Небраска е новата "Мис САЩ" (СНИМКА)
Новата любов на режисьора Люк Бесон е 34-годишна адвокатка
Скандинавското кино с приоритет на тазодишното издание на Киномания
Чисто голата Емили Ратайковски "разбива сърца" с нова СНИМКА
Брижит Бардо опроверга слух, че е починала
62-годишната Деми Мур позира по бельо за корицата на списание Glamour (СНИМКА)
12-годишната дъщеря на Ким Кардашиян с потресаваща визия: татуировки и пиърсинги по лицето (СНИМКИ)
Бритни Спиърс разкри, че има мозъчно увреждане заради тежка травма
Принц Уилям няма да позволи на принц Андрю да присъства на коронацията му
Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc
Как да удължим живота на своя мотор - съвети за поддръжка
Алкарас с изненадващо поражение на Мастърса в Париж
Термопомпи въздух-вода: основни характеристики и предимства
Херта Берлин елиминира Елверсберг с Лукас Петков от Купата на Германия
Аталанта и Милан не излъчиха победител
Петрич се поклони пред делото на Освободителите
Ураганът „Мелиса” удари Ямайка
Вицепремиерът Ат. Зафиров в Кюстендил: Приемането на еврото не е риск, а избор на стабилност и предвидимост
Георги Миланов изигра цял мач при успех на Динамо Букурещ за Купата на Румъния