Ивайла Бакалова свали дрехите на екзотично място (СНИМКИ)

Една от най-красивите носителки на титлата „Мис България“ - Ивайла Бакалова залива със сексапил плажа на екзотична дестинация, която умишлено не е упоменала в описанието на снимките, пише Шоу Блиц.
От няколко дни миската е на топло местенце, където се радва на слънчевите лъчи. Тя зарадва почитателите си с няколко снимки, на които е по бански. В коментарите последователите ѝ предполагат, че тя е в нашумялия през пандемията Занзибар.
Вижте тази публикация в Instagram. Вижте тази публикация в Instagram.
Макар и прехвърлила 40, бившата Мис България може да се похвали с перфектни форми, които нямат нужда от програми за обработка.
Бакалова не показва с кого е на почивка, но вероятно до нея е половинката ѝ Веселин Денков, който е обект на разследване за лихварство. От кадрите на Ивайла съдим, че е избрала един от най-хубавите комплекси, където да се поглези няколко дни.
Вижте тази публикация в Instagram. Вижте тази публикация в Instagram. Прочети цялата публикация



Мадуро се превърна в модно вдъхновение със своя анцуг при ареста му (СНИМКИ)
„Феодален начин на мислене“: скандално изказване за ромите на унгарски министър предизвика политически трус
Ред Бул разкри новия си болид за Формула 1
Бела Хадид заголи дупе в изрязана рокля (СНИМКИ)
В памет на Калин Терзийски - За живота, смъртта и лицемерието
VW тайно е поставил W16 двигател в Lamborghini Diablo
Ивайла Бакалова уцели в десетката с мъжа си
Тежка катастрофа край село Маринка отне живота на двама души (ВИДЕО + СНИМКИ)
Къща гори при поликлиниката в Благоевград /Снимки и видео/
Марина Кискинова влезе в CNN във Вашингтон (СНИМКИ)
Лудогорец излиза за историческа победа срещу Ница в лига Европа
Синдикат "Образование": Българският учител е оставен сам да се справя с един грозен и системен недъг
МЗ обяви конкус за ученици
С почти 4 промила алкохол: шофьор се вряза в мантинела на АМ „Черно море“ край Варна
Брус Спрингстийн се обяви срещу Тръмп с песента Streets of Minneapolis
Учениците в Несебър преминават към едносменен режим: започна строежът на нов корпус към СУ „Любен Каравелов“
Оранжев код за обилни валежи в Бургас днес