Оргия потресе плажуващи и полиция

Жител на предградие на Окланд в Нова Зеландия повика полиция, след като завари група от около 10 души, извършващи сексуални действия на централен нудистки плаж.
От полицията съобщиха, че са получили информация за сексуален инцидент в Дамския залив в предградието Сейнт Хелиърс в петък в 18 ч. вечерта.
Местен жител и неговата годеница отишли до Дамския залив близо до дома си да поплуват след работа, съобщава nzherald.co.nz, цитиран от pochivka.blitz.bg.
Докато си вземал кърпата след плуването, мъжът чул шум и видял група хора да правят секс в тревист участък от плажа. „Беше толкова отвратително. Толкова странно“, казва мъжът, пожелал да запази името си в тайна.
Двойката се изкачила до хълма и повикала полиция. След пет минути се появил полицейски служител, който открил групата.
Очевидецът казва още, че това, което видял, го накарало да му се гади. По думите му, минути преди това наблизо е имало деца. Видяното дотолкова го разтърсило, че той решил да си остане вкъщи, въпреки че би трябвало да отиде на празненство.
Той посочи, че на мястото имало група от около 10 души – мъже и жени, които извършвали сексуални действия. Имало други двама мъже, които изглежда пазели и единият го погледнал, когато той ги видял.
„Полицейски служител е пристигнал на мястото, представил се е и е говорил със замесените. Взети са мерки за ситуацията“, заяви говорител на полицията.
В миналото Дамският залив е бил нудистка зона за плаж за жени, а до него се намира Джентълменският залив за мъже натуристи. Но сега повечето от голите посетители на Дамския залив били мъже.
Прочети цялата публикация



Израел обяви, че е ликвидирал трима палестински бойци
34-годишна благоевградчанка вкара бившия си в полицията: Нахълта в дома ми и ме изнасили
Автобус с 14 работници надвисна над дере след катастрофа, няма пострадали
Израел ликвидира трима палестински бойци при операция край Западния бряг
Автобус с 14 работници от „Мини Марица-изток“ надвисна над дере след сблъсък с тир
КАТ-Стара Загора приема заявления за регистрационен номер по избор
3,5 промила зад волана: Пиян шофьор предизвика катастрофа в Пловдив
Джип и микробус се удариха при магазин "Стил Дом" в Благоевград
Само за месец над 10 хиляди деца от цялата страна преминаха през образователната кампания „Пресичам безопасно с TEDI”
От днес започва прием на заявления за регистрационен номер по избор
Изненадваща помощ за руския петрол: Новозеландска фирма под лупа за връзки със сенчестия флот
2 години без Матю Пери: Трагичният край на комедийния гений
Такаичи и Тръмп потвърдиха ангажимента си за денуклеаризация на Северна Корея
Зловещи „халюцинации“ на ИИ: устройствата Google Home виждат „призраци“ в домовете и ви предупреждават за тяхната активност
Зеленски е готов за мирни преговори навсякъде освен Русия и Беларус
България и германският концерн „Райнметал“ подписаха договор за изграждане на завод за барут и боеприпаси
OpenAI: Над 1 милион седмично водят разговори за самоубийство с ChatGPT
Grokipedia! Илон Мъск стартира алтернативата на Уикипедия
Възможен антиукраински блок нa Унгария с Чехия и Словакия в ЕС
Външното министерство предупреди пътуващите към Карибите за ураган